Ебике
Представљање производа
| Геарс | 7 Брзина |
| Материјал оквира | Легура алуминијума |
| Вхеел Сизе | 20*4" |
| Волтажа | 48V |
| Напајање | Литијум батерије |
| Кочиони систем | Диск кочница |
| Капацитет батерије | 15,6~20 Ах |
| Остали атрибути | |
| Обртни момент | 60-70 Нм |
| Место порекла | Зхејианг, Кина |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | СМТ-ЕБ27 |
| Распон по снази | 60 - 90 км |
| Максимална брзина | 30-50Км/х |
| Време пуњења | >3 сата |
| Положај мотора | Мотор задње главчине |
| Положај батерије | Довн Тубе |
| Време пуњења | {{0}}сати, ДЦ42В3.0А |
| Макс оптерећење | 120кг |
| Инструмент | ЛЕД светло ЛЦД панела, тастер за укључивање/искључивање, ручка за регулацију брзине |
| Максимална брзина | 25~50Км/х |
| Тежина производа | НВ 43кг, ГВ46кг са паковањем |
| Распон по пуњењу | 60~90км |
| Батерија | 48В15.0~20Ах литијумска батерија |
| Снага мотора | Мотор без четкица 48В1000В |
| Материјал оквира | Ал-Легура |
| Цертифицатион | ЦЕ |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | Упаковано у картон испоручено морем |
| Лука | НИНГБО СХАНГХАИ ИИВУ |
| Суппли Абилити | 10000 комплета/комплета месечно |

Представљамо наш изванредни Ебике – савршену фузију винтаге шарма и модерне технологије, пажљиво дизајниран да пружи возачима неупоредив спој стила, снаге и погодности. Више него само начин превоза, овај Ебике је изјава која одражава вашу јединствену личност и страст према естетици и перформансама.

У срцу овог изузетног Ебике-а лежи литијум-јонска батерија великог капацитета 48В 15АХ, која нуди импресивну енергију за ваше вожње. Софистицирани ЛЦД екран служи као ваш интуитивни интерфејс, пружајући увид у реалном времену у статус батерије и метрику перформанси, осигуравајући да сте увек свесни могућности ваше вожње. Заједно са робусним мотором од 500 В, овај бицикл пружа моћно, али глатко искуство вожње, без напора вас носи на вашим путовањима.

Пуњење вашег Ебике никада није било ефикасније, захваљујући приложеном паметном пуњачу. Компатибилна са АЦ100-240В улазом и ДЦ54.6В 3А излазом, технологија паметног пуњења обезбеђује брзо и безбрижно пуњење, омогућавајући вам да мање времена проведете чекајући и више уживајући у вожњи.

Направљен за елеганцију и издржљивост, наш Ебике има лаган, али чврст оквир од легуре алуминијума, који обезбеђује снагу и окретност. Са нето тежином од 35 кг, бицикл нуди маневрисање без напора, омогућавајући вам да њиме рукујете са грациозношћу и лакоћом. Двострука рамена суспензијска виљушка на предњој страни побољшава стабилност и пружа глатку вожњу, фино апсорбујући ударце и ударце.

Опремљен са гумама од 20*3.0, овај Ебике нуди савршен баланс вучне силе и удобности, омогућавајући вам да без напора клизите по разним теренима. Фелге са двоструким зидом од алуминијумске легуре дају издржљивост и подршку, обезбеђујући чврсту основу за ваше стилске вожње.

Безбедност има предност, због чега се наш Ебике може похвалити хидрауличним диск кочницама, које пружају поуздану снагу заустављања чак и у изазовним условима. 7-Систем преноса брзине нуди свестраност, омогућавајући вам да без напора прелазите са једне брзине на другу, обезбеђујући удобну и ефикасну вожњу без обзира на пејзаж.

Оно што издваја наш Ебике је његов јединствени ретро дизајн, задивљујући спој класичне естетике и савремене технологије. Његову лепоту употпуњује и атрактивна цена, која нуди изузетну вредност за вашу инвестицију. Будите уверени, квалитет је загарантован, што одражава нашу посвећеност да вам обезбедимо бицикл који не само да изгледа запањујуће, већ се и понаша беспрекорно.

Са својим ЦЕ одобрењем, овај Ебике испуњава строге стандарде квалитета и безбедности, пружајући вам самопоуздање да истражујете путеве са стилом и сигурношћу. Срдачно вас позивамо да се консултујете са нама, откријете елеганцију нашег Ебике-а и подигнете своје искуство вожње на нови ниво. Добродошли у свет где се стил сусреће са суштином, где свака вожња постаје путовање кроз време – добродошли у наше јединствено Ебике искуство!


Popularne oznake: ебике, Кина ебике произвођачи, добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа








