Електрични бицикл са преклопном масном гумом са
Представљање производа
| Геарс | 7 Брзина |
| Материјал оквира | Легура алуминијума |
| Вхеел Сизе | 20" |
| Волтажа | 48V |
| Напајање | Литијум батерије |
| Кочиони систем | Диск кочница |
| Капацитет батерије | 10,5 АХ |
| Остали атрибути | |
| Положај мотора | Мотор задње главчине |
| Положај батерије | Интегрисана батерија |
| Смарт Типе | Сензор, блуетоотх, електронски, дигитални |
| Место порекла | Гуангдонг, Кина |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | ДГЦС-К8 |
| Распон по снази | 31 - 60 км |
| Максимална брзина | 30-50Км/х |
| Обртни момент | 70-80 Нм |
| Време пуњења | >3 сата |
| Назив производа | Склопиви електрични бицикл |
| Батерија | 48В 10.5Ах литијумска батерија |
| Снага мотора | 750W |
| Приказ | ЛЦД дигитални дисплеј |
| кочница | Хидраулична диск кочница |
| Форк | Сусперсион Форк |
| Гума | 20" |
| Капацитет | 150КГ |
| Тхероттле | Пола окрета гаса |
| Контролор | 9 цеви 25А позитивни базалт без четкица |
| Суппли Абилити | 600 комада/комада месечно |

Представљамо наш електрични бицикл са преклопним дебелим гумама, савршен спој иновације и погодности, дизајниран да подигне ваше искуство вожње на нове висине. Направљен са прецизношћу, оквир овог изузетног бицикла је направљен од лагане и издржљиве легуре алуминијума, осигуравајући чврсту, али окретну вожњу. Са тежином од само 30 кг, цело возило постиже идеалан баланс између робусности и преносивости.

Седите на плишано и подебљано седло које гарантује удобну вожњу, било да крстарите градским улицама или истражујете теренске стазе. Пажљиво укључивање предњих и задњих светала не само да побољшава вашу видљивост у условима слабог осветљења, већ и додаје дашак модерности дизајну бицикла.

Опремљен снажном батеријом, наш електрични бицикл са преклопном масном гумом може се похвалити импресивним дометом вожње од 40 километара са једним пуњењем. То значи да можете уживати у продуженој вожњи без бриге да ћете остати без струје. Велики капацитет батерије осигурава да ваша путовања буду не само згодна већ и поуздана.

Изразите своју индивидуалност бирањем између различитих боја или идите корак даље и одлучите се за прилагођену боју која одговара вашем личном стилу. Флексибилност избора боја осигурава да ваш електрични бицикл није само начин превоза већ и одраз вашег јединственог укуса.

Наша посвећеност пружању врхунског искуства у вожњи допуњена је повољном ценом. Као производ фабричке директне продаје, нудимо вам квалитет и приступачност у једном ненадмашном пакету. Позивамо вас да се распитате и наручите, искористивши прилику да прихватите будућност бициклизма са нашим електричним бициклом са преклопним дебелим гумама. Не пропустите прилику да трансформишете своје вожње – распитајте се и наручите већ данас!
Popularne oznake: електрични бицикл са преклопним дебелим гумама, електрични бицикл са преклопним дебелим гумама са произвођачима, добављачима, фабриком
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа








