ЕЛЕКТРИЧНИ БИЦИКЛ НА ПРЕКЛОП
Представљање производа
| Геарс | 7 Брзина |
| Материјал оквира | Легура алуминијума |
| Вхеел Сизе | 20" |
| Волтажа | 48V |
| Напајање | Литијум батерије |
| Кочиони систем | Диск кочница |
| Капацитет батерије | 15.6АХ |
| Остали атрибути | |
| Обртни момент | 60-70 Нм |
| Време пуњења | >3 сата |
| Положај мотора | Мотор задње главчине |
| Положај батерије | Довн Тубе |
| Ширина гуме | 20*4 |
| Место порекла | Тиањин, Кина |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | ДГЦС-К10 |
| Распон по снази | 31 - 60 км |
| Рам | Алуминијумска легура |
| Форк | Суспенсион Форк |
| Батерија | 48в 15.6АХ |
| Моторни | 48v 500W |
| Гума | Кенда 20*4 |
| кочница | Дис-браке |
| Дераиллеур | СХИМАНО 7-брзина |
| Седло | дуже седло |
| Максимална брзина | 32км/х |
| пуњач | 36*2 |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | 1. 95% СКД, 85% РКД, ЦКД; 2. 5-слојни картон, са 2-слојевим смеђим папиром умотаним 3-слојним валовитим папиром, отпоран је на влагу и упија ударце; 3. Пластична кеса је стављена унутар картона; 4. Према захтеву купца. |
| Лука | Тиањин |

Представљамо наш склопиви електрични бицикл са кораком, изванредну фузију практичности, удобности и еколошки прихватљивог путовања. Направљен са прецизношћу и дизајниран за свестраност, овај електрични бицикл мења игру у свету урбане мобилности. Са фокусом на пружање беспрекорног искуства у вожњи, нуди оквир од високо угљеничног челика, нето тежину од 30 кг и мноштво функција које одговарају модерним путницима.

Оквир од високог угљеничног челика не само да обезбеђује издржљивост бицикла, већ доприноси и његовом лаганом дизајну, што га чини лаким за руковање и транспорт. Са тежином од само 30 кг, овај склопиви електрични бицикл са степеницама поставља савршену равнотежу између чврстоће и управљивости, омогућавајући возачима да се лако крећу градским улицама.

Побољшавајући искуство вожње, бицикл је опремљен предњом виљушком која апсорбује ударце, дизајнираном да апсорбује ударце неравних површина и обезбеди глатку, удобну вожњу. Степ-тхру дизајн додаје додатни слој приступачности, олакшавајући возачима свих узраста да без напора монтирају и скидају бицикл.
Popularne oznake: склопиви електрични бицикл са степеницама, произвођачи, добављачи, фабрика, преклопни електрични бицикли у Кини
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







