Планински електрични бицикл са уклоњивом батеријом
Представљање производа
| Геарс | 7 Брзина |
| Материјал оквира | Легура алуминијума |
| Вхеел Сизе | 20" |
| Волтажа | 48V |
| Напајање | Литијум батерије |
| Кочиони систем | Диск кочница |
| Капацитет батерије | 12,5 Ах |
| Остали атрибути | |
| Обртни момент | 30-50 Нм |
| Место порекла | Зхејианг, Кина |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | ДГЦС-К7 |
| Распон по снази | 31 - 60 км |
| Максимална брзина | 30-50Км/х |
| Време пуњења | >3 сата |
| Положај мотора | Мотор задње главчине |
| Положај батерије | Сеат Тубе |
| Предња виљушка | МОЗО виљушка за вешање |
| Гума | Кенда |
| Снага мотора | 48V500W |
| Контролор | Интелигентни контролер |
| Гуша | Тхумб Тхроттле |
| Приказ | ЛЦД/ЛЕД екран |
| Батерија | 48В10АХ |
| ПАС | 1:1 интелигентни систем помоћи педалама |
| Домет | 31-60км |
| Цертифицатион | ЦЕ ЦЦЦ ИСО9001 |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | 7-слојни двослојни картон, Величина паковања: 146 * 28 * 70 цм Доступан прилагођени пакет и логотип |
| Лука | Шангај и Нингбо |
| Суппли Абилити | 5000 комада/комада месечно |

Доживите врхунац офф-роад авантуре са нашим планинским електричним бициклом са уклоњивом батеријом, пиониром у царству електричног бициклизма који неприметно спаја снагу, издржљивост и свестраност. Постављен на позадини прилагодљивих боја, овај бицикл није само начин транспорта; то је изјава индивидуалности.

Израђен од лагане, али чврсте легуре алуминијума, оквир, цев седишта и хоризонтална ручка доприносе укупној нето тежини од 30 кг, пружајући окретну вожњу без угрожавања издржљивости. Носивост бицикла од 150 кг осигурава да може да прими возаче различитих величина, што га чини идеалним сапутником за сваког авантуристе.

Опремљен специјализованим карактеристикама, укључујући 20*4.0 полупаковану летвицу за моторне санке и специјалну предњу виљушку која апсорбује ударце у жутој боји, овај електрични бицикл је скројен за освајање неравних планинских стаза. Схимано ТКС50 мјењач, ЗТ50 задњи мјењач и Схимано 7-брзински слободни ход нуде прецизне промјене брзина, побољшавајући вашу контролу и управљивост.

Безбедност и функционалност су најважнији, са свеобухватним системом осветљења, водоотпорним конекторима и једносмерном функцијом кочионог светла у задњем светлу. Интегрисани 12-магнетни сензор брзине обезбеђује несметан прелаз између три режима вожње: Пуре Елецтриц, Елецтриц Повер Ассист и Вожња на људски погон.
Popularne oznake: планински електрични бицикл са уклоњивом батеријом, произвођачи планинских електричних бицикала са уклоњивом батеријом, добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа


