Електрични склопиви бицикл за све терене
Представљање производа
| Геарс | 7 Брзина |
| Материјал оквира | Легура алуминијума |
| Вхеел Сизе | 20" |
| Волтажа | 48V |
| Напајање | Литијум батерије |
| Кочиони систем | Диск кочница |
| Капацитет батерије | 10.5Ах |
| Остали атрибути | |
| Време пуњења | >3 сата |
| Положај мотора | Мотор задње главчине |
| Положај батерије | Интегрисана батерија |
| Ширина гуме | 20*4" |
| Место порекла | Гуангдонг, Кина |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | ДГЦС-К4 |
| Распон по снази | 35-45км |
| Максимална брзина | 30-50Км/х |
| Обртни момент | 60-70Нм |
| Назив производа | Електрични Фординг бицикл |
| Капацитет батерије | 48В 10.5ах (13Ах,15Ах опционо) |
| Снага мотора | 500В (750В/1000В опционо) |
| Контролор | 48В синусни интелигентни контролер |
| Диспали | ЛЦД дигитални дисплеј |
| Макс оптерећење | 150кг |
| Лого | ОЕМ прихватљиво |
| Амортизер | Фраме Суспенсион |
| Нето тежина | 28кг |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | Упаковано у 5-слојне картоне |
| Лука | Шенжен морска лука |
| Суппли Абилити | 800 комада/комада недељно |

Укрцајте се у нову еру авантуре са нашим електричним склопивим бициклом за све терене, фузијом иновација и робусног дизајна који редефинише свестраност у свету електричних бицикала. Направљен од легуре алуминијума за ваздухопловство, оквир није само лаган, већ показује изузетну издржљивост, обезбеђујући робусног пратиоца за ваше теренске авантуре.

Борба са неравним теренима постаје лака са предњом виљушком која апсорбује ударце, пружајући глатку и удобну вожњу чак и на најизазовнијим површинама. Прилагодљивост бицикла је додатно побољшана водоотпорном инструмент таблом, додајући дашак модерности, истовремено осигуравајући издржљивост у различитим временским условима.

Са три динамична режима вожње, овај електрични склопиви бицикл прилагођава се свим вашим потребама. Пребаците се без напора између чисто електричне вожње за узбудљиво путовање на моторни погон, вожње уз помоћ електричне енергије за додатно појачање приликом освајања брда и ручне вожње за традиционално бициклистичко искуство. Беспрекоран прелаз између режима нуди прилагођено и пријатно искуство вожње за све жеље.

Напајање ваших авантура је литијумска батерија 48В10.4А, робустан извор енергије који покреће бицикл са изузетним дометом од 60 километара са једним пуњењем. Реците збогом анксиозности у домету док истражујете терене надалеко и нашироко, уверени у поуздану дуговечност батерије.

Доживите слободу истраживања са бициклом дизајнираним за све терене. Од градских улица до неравних стаза, наш електрични склопиви бицикл за све терене је ваша карта за авантуру без премца. Повољна цена, заједно са директном продајом у фабрици, чини овај електрични бицикл неодољивим избором за оне који траже спој перформанси и приступачности.
Popularne oznake: Електрични склопиви бицикл за све терене, Кина произвођачи, добављачи, фабрика електричних склопивих бицикала за све терене
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа








