Офф Роад електрични бицикл
Представљање производа
| Геарс | 7 Брзина |
| Материјал оквира | Легура алуминијума |
| Вхеел Сизе | 26" |
| Волтажа | 48V |
| Напајање | Литијум батерије |
| Кочиони систем | Ф&Р - диск кочница са кабловским повлачењем |
| Капацитет батерије | 10.5Ах |
| Остали атрибути | |
| Обртни момент | 60-70НМ |
| Време пуњења | 3~6/H |
| Положај мотора | Мотор задње главчине |
| Положај батерије | Довн Тубе |
| Ширина гуме | 26*4 |
| Место порекла | Гуангдонг, Кина |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | ДГЦС-Кс5 |
| Распон по снази | 40~45км |
| Максимална брзина | 30-50Км/х |
| Назив производа | Електрични бицикл са дебелим гумама |
| Боја | Прилагођена боја |
| Снага мотора | 350В (500В/750В за опционо) |
| Макс оптерећење | 180кгс |
| Нето тежина | 30кг |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | Упаковано у 5-слојни картон |
| Лука | Гуангзхоу |
| Суппли Абилити | 800 комада/комада месечно |

Изразите своју индивидуалност кроз прилагођавање различитим бојама доступним за ваш електрични бицикл за теренску вожњу. Израђен од лагане, али робусне легуре алуминијума, бицикл постиже савршену равнотежу између преносивости и издржљивости, тежак је само 29 кг, док се може похвалити капацитетом утовара од 150 кг, осигуравајући снагу и стабилност на вашим теренским подухватима.

Ослободите снагу изнутра уз мотор од 350 В-1000В, опремљен са 12Г крацима за побољшане перформансе. Литијумска батерија 48В10.4А-48В25А оснажује ваше путовање, пружајући импресиван домет од 40 до 80 километара. Без обзира да ли крстарите лаганом брзином од 25 сати или жудите за адреналином брзином од 45 сати, електрични бицикл за теренску вожњу пружа узбудљиву и динамичну вожњу.

Дизајниран за теренске изазове, мотоцикл има робустан сет лежајева, Схимано компоненте као што су ТКС50 мјењач, ЗТ50 задњи мјењач и 7-слободни ход, осигуравајући глатке прелазе брзина на неравним теренима. Жута предња виљушка која амортизује ударце и специјалне гуме 26*4.0 гарантују удобну вожњу, апсорбују ударце и лако се крећу по грубим површинама.
Popularne oznake: офф роад електрични бицикл, Кина офф роад електрични бицикл произвођачи, добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







