Дечији бициклистички оквир од легуре магнезијума
Представљање производа
| Материјал виљушке | Челик |
| Геарс | Сингле Спеед |
| Вхеел Сизе | 12" 14" 16" 18" 20" |
| Материјал оквира | Челик |
| Кочиони систем | Цалипер Браке |
| Остали атрибути | |
| Материјал обода | Легура алуминијума |
| Траининг Вхеелс | да |
| Фраме Типе | Тврди оквир (не-задњи амортизер) |
| Место порекла | Хебеи, Кина |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | НТЛ-ЛТ |
| Форк Суспенсион | НЕ |
| Бруто тежина | 10кг |
| Нето тежина | 9кг |
| Педал Типе | Обична педала |
| Дужина (м) | 1 m |
| Капацитет | 50 кг |
| Марка | Беинафу |
| Старост | 3-12 година деца |
| Седло | Цомфортабле Саддле |
| Паинт | Боја за заштиту животне средине |
| Корпа | Челичне жице |
| Фолдинг | не |
| Гума | 2.5 |
| Потврда | ЦЦЦ |
| Боја | Црвена Зелена Сива Плава |
| Лого | ОЕМ Маде.велцоме Цустомизед Лого |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | 85% СКД или 100% ЦКД или према захтеву купца. |
| Суппли Абилити | 2000 комада/комада недељно |

Представљамо наш дечији бицикл са рамом од легуре магнезијума, револуционарно чудо дизајнирано за младе возаче који траже савршену равнотежу безбедности, стила и узбуђења. Направљен са иновацијама и прецизношћу, овај бицикл се истиче као светионик квалитета и издржљивости, обећавајући неупоредиво искуство вожње за децу која жуде за авантуром и поузданошћу.

У срцу овог изузетног бицикла је његов најсавременији интегрисани оквир од легуре магнезијума у ваздухопловству, сведочанство најсавременијег инжењеринга. Овај лагани, али робусни оквир осигурава оптималну стабилност и управљивост, омогућавајући младим возачима да самоуверено истражују своју околину. Интеграција легуре магнезијума протеже се на точкове, гарантујући не само издржљивост, већ и побољшање укупних перформанси бицикла.

Као додатак својој напредној конструкцији, дечији бицикл се може похвалити упадљивом нано-еколошки прихватљивом завршном бојом. Ово не само да додаје дашак елеганције, већ и одражава нашу посвећеност еколошки свесној производњи. Живе боје бицикла не само да привлаче пажњу, већ и доприносе зеленијој планети, показујући савршен спој стила и еколошке одговорности.

Безбедност има предност, а овај бицикл је опремљен ЛЕД светлима за побољшану видљивост у условима слабог осветљења, осигуравајући да се деца увек виде на путу, подстичући безбедно окружење за вожњу. Предње и задње диск кочнице пружају брзу и поуздану снагу заустављања, нудећи безбрижност родитељима и обезбеђујући глатко, контролисано заустављање кад год је то потребно.
Точкови бицикла су такође направљени од легуре магнезијума, што повећава њихову издржљивост и снагу. Упарени са дебелим гумама против клизања отпорним на хабање, ови точкови нуде изузетну вучу на различитим теренима, гарантујући стабилну и безбедну вожњу. Да би помогли младим возачима да савладају равнотежу, тихи помоћни точкови су укључени са обе стране, пружајући додатну стабилност док не стекну самопоуздање за самосталну вожњу.
Удобност је најважнија, а дечији бицикл има високо еластично седло које пружа плишано и удобно искуство седења. Овај промишљени дизајн обезбеђује да деца могу да уживају у вожњи током дужег периода без нелагодности или умора.
Штавише, разумемо вредност времена и погодности за родитеље. Да би се поједноставио процес монтаже, овај бицикл долази 95% унапред инсталиран, што минимизира напор потребан за подешавање. То значи да деца могу да се упусте у своје бициклистичке авантуре скоро одмах након распакивања.
Укратко, наш дечији бицикл са рамом од легуре магнезијума редефинише стандард за дечија бициклистичка искуства. Са својим иновативним карактеристикама, врхунским сигурносним елементима, еколошки прихватљивим дизајном и нагласком на удобности, овај бицикл није само начин превоза; то је пратилац за младе истраживаче, негујући љубав према авантурама на отвореном, истовремено осигуравајући њихову безбедност и уживање. Инвестирајте у радост вожње вашег детета и гледајте како педала крећу у свет бескрајних могућности.
Popularne oznake: дечији бициклистички оквир од легуре магнезијума, Кина произвођачи оквира од легуре магнезијума за децу за бицикле, добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа




