Студент Бицицле
Представљање производа
| Материјал виљушке | Челик |
| Геарс | Сингле Спеед |
| Вхеел Сизе | 26" |
| Материјал оквира | Челик |
| Кочиони систем | В Браке |
| Остали атрибути | |
| Материјал обода | Легура алуминијума |
| Фраме Типе | Потпуно отпоран на ударце оквир |
| Ширина гуме | 26*2.5" |
| Место порекла | Хебеи, Кина |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | КАК-МК |
| Форк Суспенсион | да |
| Бруто тежина | 18 |
| Нето тежина | 16 |
| Педал Типе | Обична педала |
| Дужина (м) | 1.7 |
| Капацитет | 160кг |
| Лука | Лука Тиањин или по захтеву купца Градски бицикл Модни бицикл за жене ОЕМ женски бицикл доброг квалитета Женски бицикл градски бицикл |
| Суппли Абилити | 5000 комада/комада недељно |


Изразите своју индивидуалност са нашим студентским бициклом, доступним у живописној лепези боја за сваки укус. Оно што издваја овај бицикл је опција за прилагођавање боја, омогућавајући ученицима да персонализују своје вожње и дају изјаву која резонује са њиховом јединственом личношћу. Од класичних нијанси до смелих и живих нијанси, избори су различити колико и ученици који их возе.


Да бисмо задовољили различите потребе ученика, наш бицикл је доступан у различитим величинама, осигуравајући удобно и прилагођено пристајање за сваког возача. Ова прилагодљивост чини наш студентски бицикл погодним за студенте свих узраста, од младих возача до оних који се крећу по универзитетским кампусима. Флексибилност величине има за циљ да пружи прилагођено искуство вожње, узимајући у обзир јединствене захтеве сваког ученика.

Popularne oznake: студентски бицикл, Кина произвођачи студентских бицикала, добављачи, фабрика
Par: Иоутх Бике
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа




