Електрични брдски бицикл за све терене Фат Тире
Представљање производа
| Геарс | 7 Брзина |
| Материјал оквира | Легура алуминијума |
| Вхеел Сизе | 26" |
| Волтажа | 48V |
| Напајање | Литијум батерије |
| Кочиони систем | Диск кочница |
| Капацитет батерије | 10.5АХ |
| Остали атрибути | |
| Положај мотора | Мотор задње главчине |
| Положај батерије | Довн Тубе |
| Смарт Типе | Сензор, електронски, дигитални |
| Место порекла | Гуангдонг, Кина |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | ДГЦС-Кс8 |
| Распон по снази | 31 - 60 км |
| Максимална брзина | 30-50Км/х |
| Обртни момент | 70-80 Нм |
| Време пуњења | >3 сата |
| Назив производа | Електрични градски бицикл |
| Батерија | 48В 10.5Ах литијумска батерија |
| Снага мотора | 750w |
| Приказ | ЛЦД дисплеј |
| кочница | Хидраулична диск кочница |
| Предња виљушка | Жуте ударне виљушке за моторне санке |
| Гума | 26"*4.0 |
| Геар | СХИМАНО 7 Брзина |
| Контролор | 9 Тубе 25А Поситиве Ксуан Ваве без четкица |
| Метар | централна контрола са великим екраном у боји П68 водоотпоран |
| Суппли Абилити | 600 комада/комада месечно |

Представљамо наш електрични планински бицикл са масним гумама за све терене, робусног и свестраног пратиоца дизајнираног да освоји сваки пејзаж са стилом и снагом. Са елегантним оквиром 26*4.0 и прилагодљивим опцијама боја, овај бицикл није само начин превоза; то је изјава авантуре и индивидуалности.

Са тежином од само 29 кг, оквир од легуре алуминијума постиже савршену равнотежу између снаге и агилности, обезбеђујући глатку и контролисану вожњу. Са издашним капацитетом утовара од 150 кг, јахачи различитих величина могу са сигурношћу да истражују сјајну природу, од изазовних планинских стаза до кривудавих градских улица.

Срце овог електричног планинског бицикла је његов моћни мотор од 350 В-1000В, неприметно интегрисан са 12Г крацима за оптималне перформансе и издржљивост. Упарен са литијумском батеријом високог капацитета 48В10.4А-48В25А, бицикл има импресиван домет од 40 до 80 километара. Без обзира да ли крстарите удобно 25/сат или померате границе при 50/сат, овај бицикл пружа узбудљиво и динамично искуство вожње.

Дизајниран за прецизност и поузданост, бицикл има сет лежајева, Схимано компоненте као што су ТКС50 мјењач, ЗТ50 задњи мјењач и 7-слободни ход. Специјалне гуме 26*4.0, у комбинацији са жутом предњом виљушком која апсорбује ударце, гарантују врхунску вучу и контролу, без напора за руковање различитим теренима.

Безбедност је главни приоритет, што се види у специјалним механичким диск кочницама за предња и задња електрична возила. Бицикл је опремљен интелигентним централним контролним великим екраном у боји са П68 хидроизолацијом, пружајући основне информације на дохват руке. Свеобухватни систем осветљења укључује функцију три у једном лево и десно управљање у светлима аутомобила, док задње светло нуди четири у једном функцију кочионог светла за лево и десно скретање, побољшавајући видљивост и безбедност током ваших вожњи.
По конкурентним ценама и доступним путем фабричке директне продаје, наш електрични брдски бицикл са масним гумама за све терене позива вас да се распитате и наручите већ данас. Унапредите своје искуство вожње, истражите нове хоризонте и пригрлите узбуђење освајања разноликих пејзажа са овим напредним и модерним електричним пратиоцем!
Popularne oznake: електрични планински бицикл са масним гумама за све терене, произвођачи електричних планинских бицикала за све терене у Кини, добављачи, фабрика
Sledeći: Мали електрични бицикл
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа








