Фат Тире Елецтриц Моунтаин
Представљање производа
| Геарс | 7 Брзина |
| Материјал оквира | Легура алуминијума |
| Положај мотора | Мотор задње главчине |
| Положај батерије | Интегрисана батерија |
| Смарт Типе | Електронски, дигитални |
| Место порекла | Хебеи, Кина |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | ДГЦС-Кс2-А |
| Распон по снази | 31 - 60 км |
| Максимална брзина | 30-50Км/х |
| Обртни момент | 70-80 Нм |
| Време пуњења | >3 сата |
| Назив производа | Елецтиц Маунтаин Бике |
| Батерија | 48В 10.4Ах литијумска батерија |
| Снага мотора | 250W/350W/500W/750W/1000W |
| Рам | Алуминијумска легура |
| кочница | Дис-браке |
| Моторни | 350W--1000W |

Ослободите узбуђење теренског истраживања уз наш врхунски електрични брдски бицикл Фат Тире. Педантно израђен за освајање изазовних терена, овај бицикл неприметно комбинује снагу, свестраност и стил за врхунску авантуру на отвореном. Са прилагодљивим бојама, елегантним оквиром од легуре алуминијума и нето тежином од 29 кг, овај бицикл постиже савршену равнотежу између естетике и перформанси.

Покреће га динамички мотор са интегрисаним точковима од 350В-1000, електрични брдски бицикл Фат Тире пружа брзине у распону од удобних 25/сат до узбудљивих 45/сат, обезбеђујући узбудљиву и ефикасну вожњу кроз планине, стазе и неравне пределе . Литијумска батерија, доступна у различитим капацитетима од 48В10.4А до 48В25А, пружа импресиван домет од 40 километара до невероватних 80 километара, омогућавајући вам да истражујете далеко и широко са једним пуњењем.

Навигација по различитим теренима је олакшана уз помоћ специјализованих функција, укључујући жуту предњу виљушку за моторне санке која амортизује ударце, 26*4.{3}} специјалне гуме за електрична возила и Схимано 7-слободан точак за беспрекорне промене степена преноса . Водоотпорна заптивка на средишњој оси, заједно са специјалним ланцем против рђе, осигурава издржљивост и дуговечност, чак и у изазовним временским условима.
|
Параметри производа |
|||
|
Величина: |
26 инча |
Материјал оквира: |
Легура алуминијума за ваздухопловство |
|
Оптерећење: |
150 кг |
електричне машине: |
500-1000W |
|
Батерија: |
48в10.4а литијумска батерија |
Нето тежина: |
28кг |
Popularne oznake: маст гума електрична планина, Кина маст гума електрични планински произвођачи, добављачи, фабрика
Sledeći: Ебицикли за одрасле
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа








