Моунтаин Бике Мушкарци Жене
Представљање производа
| Материјал оквира | Легура алуминијума |
| Материјал виљушке | Легура алуминијума |
| Форк Суспенсион | да |
| Кочиони систем | Диск кочница |
| Вхеел Сизе | 27.5" |
| Геарс | 27 Брзина |
| Остали атрибути | |
| Материјал обода | Легура алуминијума |
| Ширина гуме | 27.5*2.2" |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | ФСД-МБЗ27.5 |
| Фраме Типе | Тврди оквир (не-задњи амортизер) |
| Педал Типе | Обична педала |
| Капацитет | 120кг |
| Дужина (м) | 1.7 |
| Нето тежина | 18кг |
| Бруто тежина | 16кг |
| Назив производа | Планински бициклизам |
| Рам | Легура алуминијума |
| Величина | 27,5 инча |
| кочница | Диск кочница |
| Лого | Прилагођени логотип |
| Форк | Суспенсион Форк |
| Стиле | Популарно |
| Брзина | 27-брзина |
| Седло | Удобан |
| Боја | Прилагођена боја |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | 85% СКД |
| Лука | Тиањин |
| Суппли Абилити | 3000 комада/комада месечно |

Представљамо наш свестрани планински бицикл за мушкарце и жене, врхунац инжењеринга, стила и перформанси дизајниран да задовољи различите потребе и мушких и женских возача. Овај изузетан брдски бицикл редефинише искуство на отвореном, комбинујући иновацију и удобност за узбудљиву вожњу на различитим теренима.

Основа овог изузетног бицикла је његов нови оквир за унутрашње каблове од легуре алуминијума, сведочанство модерног инжењеринга, који обезбеђује савршен спој снаге и лаганог дизајна. Кудер амортизер са предњом виљушком која се закључава пружа врхунско руковање и оптималну удобност, омогућавајући возачима да се са самопоуздањем носе са неравним стазама.

Дизајниран за прецизност и контролу, бицикл има нови 105 бар и алуминијумску осовину, нудећи стабилно и ергономско држање. Врхунско и удобно седиште, заједно са стубом седишта од алуминијумске легуре, гарантује сате угодне вожње, чак и на изазовним рутама. Руипуте механичке диск кочнице нуде моћну и брзу снагу заустављања, обезбеђујући сигурност током стрмих спуста и уских скретања.
Popularne oznake: планински бицикл мушкарци жене, Кина планински бицикл мушкарци жене произвођачи, добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа








