Дрифт електрични скутер
Представљање производа
| Фолдабле | НЕ |
| Распон по пуњењу | 10-15КМ |
| Максимална брзина | 21-30км/х |
| Остали атрибути | |
| Место порекла | Зхејианг, Кина |
| Смарт Типе | блуетоотх, електронски |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | СМТ-Д6 |
| Време пуњења | 2-3H |
| Категорија | Скутер на три точка |
| Применљиви људи | Унисек |
| Капацитет батерије | < 10Ah |
| Снага мотора | 36V250W |
| Висина педале | 150ММ |
| Тип и капацитет батерије | Ли-јонска батерија 36В3600мАх |
| Угао пењања | 10 степени -30 степени |
| Моторна гума | 8" чврста |
| Километража по пуњењу | 15км |
| Пластиц Типе | ПЕ |
| Макс оптерећење | 120кг |
| Величина | 1100*650*690ММ |
| Цертифицатион | ЦЕ |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | Картон величине 69 * 54 * 21 цм за наруџбу пуног контејнера. |
| Продајне јединице: | Појединачна ставка |
| Величина појединачног пакета: | 69Кс56Кс28 цм |
| Појединачна бруто тежина: | 15.000 кг |

Добродошли у свет узбуђења и иновација са нашим Дрифт електричним скутером – где се врхунска технологија сусреће са узбудљивим авантурама. Више од скутера, наш електрични дрифт аутомобил редефинише начин на који возите, нудећи узбудљиво искуство за возаче свих узраста.
Неупоредива снага и издржљивост:

Са својом супериорном снагом мотора, овај електрични скутер пружа вожњу као нико други. Осетите налет док клизите без напора, покретан мотором који обезбеђује и брзину и контролу. Заједно са дуготрајном батеријом, ваше авантуре нису само узбудљиве већ и трајне. Нема потребе да бринете о честим пуњењима – овај скутер је дизајниран да иде у корак са вашим високоенергетским начином живота, нудећи бескрајне сате уживања.
Иновативни дизајн удобности:

Дизајниран имајући на уму вашу удобност, наш дрифт електрични трицикл пружа распоред седења који омогућава деци да удобно седе током својих развојних фаза. Јединствена метода витког управљања побољшава природан ток вожње, чинећи је интуитивнијом, развијенијом и усклађеном са вештинама деце. Ергономски дизајн обезбеђује удобно и пријатно искуство, промовишући самопоуздање док савладавају вештину дрифтања.
Popularne oznake: дрифт електрични скутер, Кина дрифт електрични скутер произвођачи, добављачи, фабрика
Par: Дрифт Цар Елецтриц
Sledeći: ne
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа








