Самобалансирајући ховербоард за све терене
Самоуравнотежујућа ховерборд за све терене је дизајнирана за љубитеље авантуре, са 8-инчним точковима отпорним на проклизавање, отпорним на хабање за стабилност на различитим теренима. Нуди лаку преносивост са ручкама за ношење, повећавајући његову свестраност. Ховербоард интегрише Блуетоотх за забаву, чинећи вожњу пријатном уз музику. Погодан за све узрасте, промовише физичку координацију и продужава време играња уз дуго трајање батерије. Овај производ представља пример издржљивости и иновације, доступан директно из фабрике по приступачној цени за оне који желе да истраже све терене.
Представљање производа
| Волтаге | 36V |
| Фолдабле | НО |
| Распон по пуњењу | 5-10КМ |
| Мак Спеед | 11-20км/х |
| Остали атрибути | |
| Место порекла | Зхејианг, Кина |
| Повер | 501-1000w |
| Смарт Типе | Сензор, електронски |
| Бранд Наме | ДАОДЕБАО/ОЕМ |
| Број модела | МБТ{0}}ЦЗСЛЛ |
| Време пуњења | 2-3H |
| Категорија | Скутер на два точка |
| Капацитет батерије | < 10Ah |
| Име | Ховербоард |
| Материјал | АБС+Метал |
| Боја | бела, плава, црвена |
| Волтаге | 36V |
| Повер | 501-1000w |
| Батерија | 36В, 2.4Ах пуњива батерија |
| Време пуњења | 2-3H |
| Распон по пуњењу | 5-10КМ |
| Величина гуме | 10ИНЦХ |
| Мак брзина | 16км/х (зависи од пута и тежине) |
| Порт | Лука Зхејианг |


Опремљени гумама од 8-инча, ови точкови отпорни на хабање и неклизају обезбеђују стабилно и сигурно приањање на различитим површинама. Самопоуздано се носите са неравним стазама, тротоарима или травнатим површинама, јер могућности овог ховерборда на свим теренима отварају свет могућности за возаче који траже истраживање и узбуђење.


Повезивање се сусреће са забавом са интегрисаном Блуетоотх функцијом, претварајући ваш ховербоард у мобилно чвориште за забаву. Беспрекорно га упарите са својим мобилним уређајем да бисте уживали у омиљеним мелодијама док возите, побољшавајући свеукупно искуство и додајући дашак модерности свом путовању.


Будите уверени у квалитет нашег самобалансирајућег ховербоарда за све терене, јер је подвргнут ригорозном тестирању како би испунио највише стандарде. Задовољство нам је што можемо да понудимо овај изузетан ховербоард по повољној цени, захваљујући нашој посвећености пружању директне продаје из фабрике. Искористите ову прилику да побољшате своје искуство вожње са ховербордом који комбинује издржљивост, иновативност и приступачност. Распитајте се сада и наручите да бисте се придружили редовима јахача који доживљавају узбуђење истраживања свих терена.
Popularne oznake: самобалансирајући ховербоард за све терене, произвођачи, добављачи, фабрика у Кини
Sledeći: Скутер на два точка
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа


