Лигхт колица
Представљање производа
| Ис Фолдабле | да |
| Остали атрибути | |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | ЗСИБС-С6021 |
| Материјал | полиестер |
| Материјал оквира | Легура алуминијума |
| Лоад Беаринг | 15кг |
| Старосна група | 0-3 година |
| Назив производа | S6021 |
| Функција | Ауто Фолд |
| Тип | Лагана склопива колица за бебе |
| Боја | Црн |
| Одговарајуће године | 0-3године |
| Точкови | Предњи 7 инча, задњи 8,5 инча |
| одлика | Седиште се аутоматски преклапа напред и назад |
| МОК | 430 |
| Пакет | 485*250*615мм |
| нето тежина | 8,9 кг |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | Нето тежина: 8,9 кг |
| Бруто тежина: 10,5 кг | |
| Величина паковања: 485 * 250 * 615 мм | |
| Продајне јединице: | Појединачна ставка |
| Величина појединачног пакета: | 48,5Кс25Кс61,5 цм |
| Појединачна бруто тежина: | 10.500 кг |


Направљен са прецизношћу, оквир наших лаких колица је направљен од издржљиве легуре алуминијума, стварајући савршену равнотежу између снаге и тежине. Иновативни стабилни дизајн на четири точка обезбеђује глатку и сигурну вожњу, побољшавајући укупну безбедност и стабилност колица. Било да се крећете градским тротоарима или се носите са различитим теренима, наша колица осигуравају поуздано и удобно путовање и за родитеље и за дете.


Свестраност се сусреће са практичношћу са нашим лаким колицима, јер се могу похвалити погодним механизмом за склапање за лако складиштење. Без обзира да ли вам недостаје простора код куће или се спремате за путовање, компактан дизајн осигурава да можете без напора да одложите колица када се не користе. Ова функција га чини идеалним избором за родитеље који дају предност удобности без компромиса по питању квалитета.
Popularne oznake: лака колица, произвођачи лаких колица у Кини, добављачи, фабрика
Par: ne
Sledeći: Колица за колевка
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа


