Бицикл без педала
Овај бицикл без педала, дизајниран за малу децу, фокусира се на развој равнотеже и координације. Одликује га лагани дизајн са подесивим седиштима и управљачем, што му омогућава да расте са дететом. Бицикл је безбедан и једноставан за употребу, са ниском базом за монтажу и демонтажу без напора, и долази у живим бојама да привуче младе возаче. То је идеалан стартер бицикл, који подстиче самопоуздање и моторичке вештине код младих бициклиста.
Представљање производа
| Материјал виљушке | Челик |
| Геарс | Сингле Спеед |
| Вхеел Сизе | 12" |
| Материјал оквира | Магнезијум легура |
| Кочиони систем | Браке Лине |
| Остали атрибути | |
| Материјал обода | Челик |
| Фраме Типе | Тврди оквир (не-задњи амортизер) |
| Место порекла | Хебеи, Кина |
| Бранд Наме | ДАОДЕБАО |
| Број модела | КСАМ-КСЛС |
| Форк Суспенсион | НО |
| Бруто тежина | 4кг |
| Нето тежина | 3,5 кг |
| Капацитет оптерећења | 70кг |
| Назив производа | Кидс Бицицле |
| Фраме | Челични материјал |
| Стиле | Популарно |
| МОК | 1пцс |
| Пакет | кутија |
| Боја | Као слике туш |
| Материјал | Висок картонски челик |
| Функција | Вежба Координација равнотеже |
| Феатуре | Вежбајте равнотежу |
| Апликација | Улица |
| Паковање и достава | |
| Порт | ТИАЊИН порт |
| Суппли Абилити | 50000 хектара недељно |


У срцу овог изузетног бицикла лежи посвећеност лаганом дизајну, који нуди интуитивну конструкцију која побољшава лакоћу са којом се млади авантуристи крећу својим бициклистичким ескападама. Лагана конструкција не само да подстиче природну контролу већ и оснажује децу, уливајући осећај самопоуздања и мајсторства док крстаре кроз ране фазе свог бициклистичког путовања.


Прилагодљивост заузима централно место са седиштима и ручкама подесиве висине, прилагођавајући различите потребе деце у различитим фазама развоја. Ово осигурава да се бицикл развија заједно са вашим дететом, промовишући трајну удобност и безбедност током њихових бициклистичких ескапада.
Након година развоја, на основу мреже експресне доставе компаније са великом пенетрацијом која покрива земљу и велике земље и регионе широм света, пружамо купцима интегрисана решења за ланац снабдевања кроз набавку, производњу, промет, продају и постпродају.


Поред функционалности, наш бицикл без педала плени младу машту својом визуелно привлачном спољашњошћу. Препун живих боја и задивљујућег дизајна, не само да привлачи пажњу већ и подстиче интересовање, претварајући сваку вожњу у узбудљиву и визуелно привлачну авантуру.

Popularne oznake: бицикл без педала, Кина бицикл без педала произвођачи, добављачи, фабрика
Sledeći: Бицикл за равнотежу за бебе
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа




