Лагани баланс бицикл
Лагани бицикл за равнотежу је идеалан за младе ученике, дизајниран да промовише равнотежу и координацију код деце узраста од 2-6 година. Његов челични оквир и фелне од угљеничних влакана обезбеђују издржљивост и једноставну употребу, са величином точкова од 12-инча за стабилност. Овај бицикл, тежак само 8 кг, подржава до 50 кг, нудећи сигуран и удобан увод у вожњу, подстичући самопоуздање и моторичке вештине у раном детињству.
Представљање производа
| Материјал виљушке | Челик |
| Вхеел Сизе | 12" |
| Материјал оквира | Челик |
| Остали атрибути | |
| Материјал обода | Царбон Фибер |
| Фраме Типе | Тврди оквир (не-задњи амортизер) |
| Место порекла | Хебеи, Кина |
| Бранд Наме | ДАОДЕБАО |
| Број модела | КСАМ-КТЗ |
| Бруто тежина | 10кг |
| Нето тежина | 8кг |
| Педал Типе | Једнострана преклопна педала |
| Дужина (м) | 1.4 |
| Капацитет оптерећења | 50кг |
| Назив производа | Кидс Бике |
| Величина | 12 |
| Материјал | Челик |
| Боја | Прилагођена боја |
| Паковање | 1 ком/картон |
| Апликација | Пут |
| МОК | 100пцс |
| Лого | Прилагођени логотип |
| ОЕМ & ОДМ | Прихватљиво |
| Педал Типе | Обична педала |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | 1пцс/Цартон |
| Порт | Тиањин |
| Суппли Абилити | 5000 комада/комада дневно |


Лако се инсталира: Ниједан бицикл за балансирање педала се не испоручује делимично састављен. Молимо вас да пратите упутство за употребу, уметните сав прибор на одговарајуће место и причврстите га приложеним кључем. Одвојите само неколико минута да завршите инсталацију.


🏆【Ултра-широке и подебљане гуме отпорне на пуцање】Опремите свог младог авантуриста нашим посебно широким гумама по мери. Ове робусне гуме без надувавања пружају неупоредиву стабилност и изузетно приањање, обезбеђујући безбедну, беспрекорну вожњу на било ком терену – од дивљих, неравних стаза до глатких градских улица. Не захтевају одржавање и направљени да трају, они пружају сталну удобност и побољшану безбедност, омогућавајући вашем детету да са лакоћом самоуверено истражује различита окружења на отвореном.
Popularne oznake: лагани баланс бицикла, произвођачи лаких бицикала за равнотежу у Кини, добављачи, фабрика
Par: Блуе Баланце Бике
Sledeći: Баланс Бике са педалама
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа



