Бицикл за равнотежу за малишане 2 године
Представљање производа
| Материјал виљушке | Челик |
| Геарс | Сингле Спеед |
| Вхеел Сизе | 10" 12" |
| Материјал оквира | Челик |
| Кочиони систем | В кочница предњег и задњег точка |
| Материјал обода | челична легура |
| Фраме Типе | Тврди оквир (не-задњи амортизер) |
| Место порекла | Ксингтаи, Хебеи, Кина |
| Бранд Наме | ДАОДЕБАО |
| Број модела | КСКСКЛ-ХП1208 |
| Бруто тежина | 3.8кг |
| Нето тежина | 3.2кг |
| Педал Типе | Остале педале |
| Дужина (м) | 1.2 |
| Капацитет оптерећења | 70кг |
| Назив производа | Дечији баланс бицикл |
| Материјал | Енвиронмент Фриендли |
| Величина | 12 14 16 20 инча ОЕМ |
| Саддле | Удобан |
| Тире | Гума ваздушна гума / ЕВА гума / пластична гума |
| Старост | Деца од 1-5 година |
| Боја | Вишебојни, ОЕМ |
| Стиле | Најбољи беби бицикл |
| Апликација | Бициклизам на отвореном/на путу |
| ОЕМ&ОДМ | Прихваћено |
| Детаљи о паковању | 2пц/цтн, СКД 85%, прихватите прилагођено паковање |
| Порт | лука Тиањин или лука |
| Суппли Абилити | 3000 комплета/комплета месечно |
𝐀𝐝𝐣𝐮𝐬𝐭𝐚𝐛𝐥𝐞 𝐒𝐞𝐚𝐭: Наш дечији бицикл за балансирање од 12 инча је дизајниран да расте са вашим дететом. Седиште се може лако подесити између 12"-15" како би се прилагодило њиховој висини, обезбеђујући удобно и персонализовано искуство вожње
𝐏𝐫𝐨𝐦𝐨𝐭𝐞𝐬 𝐁𝐚𝐥𝐚𝐧𝐜𝐞 𝐚𝐧𝐝 𝐂𝐨𝐨𝐫𝐝𝐢𝐧𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧: Наш дечији бицикл за равнотежу без педала је савршен алат који помаже вашем детету да развије своје вештине равнотеже и координације. Научивши да балансирају и управљају без употребе точкова за тренирање, стећи ће самопоуздање и бити боље припремљени за вожњу традиционалног бицикла
𝐋𝐢𝐠𝐡𝐭𝐰𝐞𝐢𝐠𝐡𝐭 𝐚𝐧𝐝 𝐃𝐮𝐫𝐚𝐛𝐡𝐭𝐰𝐞𝐢𝐠𝐡𝐭 𝐚𝐧𝐝 𝐃𝐮𝐫𝐚𝐛𝐡𝐭𝐰𝐞𝐢𝐠𝐡𝐭 𝐚𝐧𝐝 𝐃𝐮𝐫𝐚𝐛𝐡𝐭𝐰𝐞𝐢𝐠𝐡𝐭: Ова вага само од дд 2 кг/5 кг, вага од висококвалитетних материјала. лб, олакшава вашем детету да јаше и корача. Може да издржи грубу свакодневну употребу, осигуравајући дуготрајно уживање вашем малишану
𝐒𝐚𝐟𝐞 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐞𝐜𝐮𝐫𝐞: Гурни бицикл за малишане карактерише гуме од ЕВА пене отпорне на пробијање и против клизања које обезбеђују глатку и стабилну вожњу на било ком терену и опремљеном сигурносном подлогом за челични оквир. и удобност. Управљач који се окреће за 360 степени спречава повреде бебе
𝐅𝐮𝐧 𝐚𝐧𝐝 𝐄𝐚𝐬𝐲 𝐭𝐨 𝐑𝐢𝐝𝐞: Са својим ергономским дизајном и интуитивним контролама, наш 12-инчни бицикл за ваше дете биће паметан избор за одмор за децу. Они ће уживати у сатима игре на отвореном док развијају основне вештине јахања и уживају
Popularne oznake: бицикл за равнотежу за малу децу 2 године, Кина 2-годишњи бицикл за балансирање за малишане, произвођачи, добављачи, фабрика
Sledeći: Бицикл без равнотеже педала
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа



