Дечији електрични баланс бицикл
Представљање производа
| Атрибути специфични за индустрију | |
| Фолдабле | НЕ |
| Распон по пуњењу | 12-15 КМ |
| Максимална брзина | 21-30км/х |
| Остали атрибути | |
| Место порекла | Зхејианг, Кина |
| Смарт Типе | блуетоотх, електронски, дигитални |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | ЈЛКЈ-ДП13 |
| Време пуњења | 3-5 H |
| Категорија | Скутер на два точка |
| Применљиви људи | дете |
| Капацитет батерије | 21 - 30Ах |
| Патентирани производ | НЕ |
| Назив производа | Дечији електрични мотоцикл |
| Моторни | 24V 200W |
| Батерија | 24В 3.0Ах литијум |
| Макс оптерећење | 65кгс |
| Наплатак точка | 12-инчни гумени точак на надувавање |
| Кочиони вод | Језгро од 100 мм и цев од 85 мм |
| Брзина | 18-25 КМ/х |
| Старост | 6+ |
| Напомена | Прекидач за контролу брзине |
| одлика | са електричним дисплејом |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | Пакет: 1ПЦС/ЦТН ЦТН величина: 96Кс53Кс19ЦМ ГВ/НВ: 16/14 кг |
| Лука | Нингбо / Шангај |
| Суппли Абилити | 36000 комплета/комплета месечно |


12-инчни гумени точкови на надувавање обезбеђују глатку и удобну вожњу, са лакоћом навигације различитим теренима. Погодан за растуће возаче, овај електрични бицикл за равнотежу је направљен да задовољи развојне потребе деце, нудећи поуздано и пријатно искуство док истражују свет око себе.


Функција подешавања у три брзине пружа свестраност, задовољавајући различите нивое вештина и преференције. Бесконачни прекидач на управљачу додаје слој погодности, омогућавајући беспрекорну контролу за удобно и интуитивно искуство вожње. Поред тога, изузетно велики век трајања батерије обезбеђује продужено време играња, чинећи овај баланс бицикл савршеним пратиоцем за целодневне авантуре.


Добродошли да се распитате и наручите – дозволите свом детету да крене на путовање равнотеже и истраживања са нашим висококвалитетним, функционалним и јефтиним електричним бициклом за равнотежу. Гледајте како развијају кључне моторичке вештине и граде трајне успомене уз футуристички обрт класичне игре из детињства.
Popularne oznake: дечији електрични баланс бицикла, Кина произвођачи електричних бицикала за равнотежу деце, добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа





