Деца Мотоцикл Трицикл
Представљање производа
| Кључни атрибути | |
| Атрибути специфични за индустрију | |
| Материјал | Пластика |
| Снага | Батерија |
| Остали атрибути | |
| Старосна доб | 2 до 4 године, 5 до 7 година, 8 до 13 година |
| Место порекла | Хебеи, Кина |
| Тип | Ауто |
| Стиле | Риде Он Тои |
| Пол | Унисек |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | БЕЈ{0}}СЛ |
| Батерија | 6В4АХ*2 |
| Моторни | 540*1 |
| Време пуњења | 6-9 сати |
| Оптерећење производа | 60 кг |
| Нето тежина | 11,5 кг |
| Функције | рано образовање, прича, музика, УСБ, МП3 утичница, ЛЕД светло |
| величина | 105*40*57ЦМ |
| Погон производа | сингле дриве |
| Назив производа | Дечији електрични мотоцикл трицикл |
| Точкови | 2 точка/3 точка |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | 2023 Дизајн Батерије за бебе мотоцикла Пластична вожња мотоцикла на аутомобилу Електрични мини дечији дечији бицикли за крст |
| Продајне јединице: | Појединачна ставка |
| Величина појединачног пакета: | 94Кс31Кс55 цм |
| Појединачна бруто тежина: | 11.500 кг |

Представљамо дечји мотоцикл трицикл, савршен спој безбедности, стила и забаве дизајниран да пружи младим возачима узраста од 2 до 6 година узбудљиво и сигурно искуство вожње. Овај трицикл се истиче иновативним стабилним дизајном каросерије на три точка, нудећи глатку и сигурну вожњу за авантуре вашег малишана током игре.

Безбедност има предност у свеобухватној каросерији аутомобила, обезбеђујући сигуран и заштићен простор за ваше дете. Стабилност дизајна на три точка промовише равнотежу и самопоуздање, омогућавајући вашем детету да ужива у безбедној и пријатној вожњи. Опција за самосталну вожњу и даљинско управљање додаје свестраност, нудећи родитељима погодност да воде путовање свог детета када је то потребно.


Удобност је најважнија са увећаним и удобним седиштима, која пружају удобан и ергономски распоред седења за вашег младог возача. Хладна светла интегрисана у трицикл побољшавају његову визуелну привлачност, стварајући узбудљиву атмосферу за игру. Заједно са музиком за рано образовање, овај трицикл постаје импресивно сензорно искуство, стимулишући и вид и звук за ваше дете.

Доминантан изглед тела додаје дашак стила трициклу, чинећи га изузетним додатком за време игре вашег детета. Са више боја које можете изабрати, можете одабрати савршену нијансу која одговара жељама вашег детета, омогућавајући му да се вози са стилом.
Наша посвећеност приступачности огледа се у повољним ценама дечјих мотоцикл трицикла. Искористите нашу фабричку директну продају и распитајте се сада да обезбедите ову дивну вожњу за своје дете. Одабиром овог производа, улажете у квалитетан, модеран и забаван додатак репертоару за игру вашег детета.
Не пропустите прилику да унесете радост и узбуђење у свет вашег малишана. Добродошли да се распитате и наручите дечји мотоцикл трицикл данас и нека авантуре на три точка почну!
Popularne oznake: дечији мотоцикл трицикл, Кина произвођачи, добављачи, фабрика трицикла за децу мотоцикла
Sledeći: Повер Вхеелс Царс
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа




