Најновији нови модел дечијег електричног мотоцикла са 3 точка
Представљање производа
| Кључни атрибути | |
| Атрибути специфични за индустрију | |
| Материјал | Пластика |
| Снага | Батерија |
| Остали атрибути | |
| Старосна доб | 2 до 4 године, 5 до 7 година |
| Место порекла | Зхејианг, Кина |
| Тип | Ауто |
| Стиле | Риде Он Тои |
| Пол | Унисек |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | НЕЛ-Р1300ГС |
| Назив производа | Возите се на играчки |
| Величина картона | 92*42*57 цм |
| G.W.&N.W | 15,56 кг/12,66 кг |
| Максимално оптерећење | 20кг |
| Цертифицатион | ЕН62115, ЕН71 |
| Стиле | Возите се на играчки |
| Величина производа | 105*48*76цм |
| Моторни | 20W/390*2 |
| Погодан узраст | 3-8 Год |
| Боја | Бела, црвена, зелена |
| Лука | Шангај |
| Суппли Абилити | 10000 комада/комада месечно |

Откријте оличење стила и авантуре са нашим најновијим новим моделом дечијег електричног мотоцикла са 3 точка – узбудљивом вожњом која комбинује врхунске карактеристике са симулираним дизајном мотоцикла, стварајући искуство које није само начин превоза, већ израз стила и слобода за ваше малишане.

Покренут са двоструким 390 мотора, овај електрични мотоцикл има 6В7А*1 батерију, која обезбеђује моћне и поуздане перформансе вожње које одражавају узбуђење отвореног пута. Дигитални читач картица додаје савременост, омогућавајући вашем детету да ужива у својим омиљеним мелодијама док крстари са стилом. Лампа за текућу воду, заједно са ЛЕД фаровима, не само да додаје футуристички штих, већ и обезбеђује видљивост, претварајући сваку вожњу у узбудљиву авантуру.


Разноврсност се сусреће са забавом са укључивањем УСБ интерфејса, олакшавајући лако повезивање за музику коју ваше дете преферира. Музика за рано образовање додаје образовну димензију, претварајући сваку вожњу у забавно и занимљиво искуство учења. Уграђени амортизери гарантују глатко и удобно путовање, апсорбујући све неравнине или неравне површине за сигурну и угодну вожњу, без обзира на терен.

Сами точкови постају спектакл са интегрисаним светлима, побољшавајући укупну естетику и претварајући сваку вожњу у заслепљујући приказ. Симулирани дизајн мотоцикла додаје дашак лепоте и доминације, обезбеђујући да се овај електрични мотоцикл не само креће већ и даје смелу изјаву.
Popularne oznake: најновији нови модел дечијег електричног мотоцикла на 3 точка, Кина најновији нови модел дечијег електричног мотоцикла на 3 точка произвођачи, добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа








