Колица за псе за велике псе
Представљање производа
| Атрибути специфични за индустрију | |
| Апликација | Мале животиње |
| Остали атрибути | |
| Место порекла | Анхуи, Кина |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | ХБ-ПЦ403 |
| Тип путовања и излета | Колица за кућне љубимце |
| Назив производа | КСКСЛ колица за кућне љубимце |
| Кључна реч | велика колица за кућне љубимце |
| Материјал | 600Д Оксфордска тканина+пластична мрежа+челична цев |
| одвијање Величина | 970*840*1190 мм |
| Величина паковања | 890*205*695 мм |
| Величина носача | 810*565*600 мм |
| N.W/G.W | 13,1/8,7 кг |
| Максимална тежина утовара | 35 кг |
| ОЕМ & ОДМ | да |
| Узорак | Доступан |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | Јединица: 1пц/цтн МОК: 20 ком Капацитет утовара: 1280 ком/40 ХК |
| Лука | ШАНГАЈ, НИНГБО |
| Суппли Абилити | 100000 комада/комада месечно |
Представљамо наша иновативна колица за псе за велике псе – револуционарни спој функционалности, стила и удобности, направљен да редефинише начин на који ви и ваш велики псећи пратилац заједно доживљавате свет. Педантно дизајнирана имајући на уму потребе и кућног љубимца и власника, ова колица постављају нови стандард за удобност и софистицираност.

Унутра, откријте врхунску удобност паса са уграђеним подебљаним јастуцима. Ови јастуци нуде плишано, удобно склониште за вашег великог пса, чинећи свако путовање дивним искуством. Додатак кочница додатно повећава безбедност, омогућавајући вам да причврстите колица на месту када је то потребно, пружајући безбрижност током ваших излета.

Практичност је у првом плану нашег дизајна, а могућност да се цела колица лако склопе додаје додатни слој функционалности. Ова функција чини складиштење и транспорт лаким, било да идете у парк, код ветеринара или се упуштате у авантуру путовања.

Popularne oznake: колица за псе за велике псе, Кина колица за псе за велике псе произвођачи, добављачи, фабрика
Sledeći: Велика колица за псе
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







