Пуппи Колица
Представљање производа
| Атрибути специфични за индустрију | |
| Апликација | Мале животиње |
| Остали атрибути | |
| Место порекла | Анхуи, Кина |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | ХБ-ПЦ205 |
| Тип путовања и излета | Колица за кућне љубимце |
| Назив производа | колица за кућне љубимце |
| Материјал | 600Д Оксфордска тканина |
| одвијање Величина | 810*490*990мм |
| Величина паковања | 44*26*61,5 цм |
| Величина точкова | 5 инча*3 |
| N.W/G.W | 7,1/8,1 кг |
| Максимално оптерећење | 15кг |
| Боја | Прилагођена боја |
| ОЕМ & ОДМ | Топло прихваћено |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | Јединица: 1пц/цтн |
| МОК: 20 ком | |
| Капацитет утовара: 950ком/40ХК | |
| Лука | ШАНГАЈ, НИНГБО |
| Суппли Абилити | 100000 комада/комада месечно |


Уградња вентилационог прозора издваја наша колица за штене, дајући предност добробити вашег штенета током сваког путовања. Ова функција промовише оптималан проток ваздуха, осигуравајући свежу и прозрачну средину за вашег крзненог пријатеља. Прозор је такође одвојив, што даје удобност дизајну, омогућавајући вам да прилагодите колица према времену или жељама вашег штенета.


Преносивост се сусреће са практичношћу са склопивим дизајном наших колица за штене. Лако склопива, ова функција повећава удобност колица, чинећи их лаким за транспорт и складиштење када се не користе. Пространа унутрашњост нуди довољно простора за удобно одмарање вашег штенета, што га чини савршеним мобилним уточиштем за вашег крзненог пријатеља.

Popularne oznake: колица за штене, произвођачи колица за штене у Кини, добављачи, фабрика
Par: Мала колица за псе
Sledeći: Колица за псе за мале псе
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







