
Електрични трицикли за одрасле
Једноставан отворени трицикл Трицицло Де Царга са корпом
Представљање производа
| Снага | 351 - 500w |
| Волтажа | 60V |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | КСЛ-А7 |
| Време пуњења (х) | 5-7h |
| Оцена способности | Већи или једнаки 25 степени |
| Дривинг Милеаге | 50-70км |
| Користити за | Пассенгер |
| Тип тела | Отвори |
| Цертифицатион | ЕЕЦ, ЦЦЦ |
| Путници | 2 |
| Кочиони систем | Предњи бубањ + задњи бубањ |
| Величина гуме | 3.00-8 Челични наплатак |
| Цурб Веигхт | Мање или једнако 100 кг |
| Капацитет носивости | 200-300 кг |
| Тип вожње | Електрични |
| Марка | ПуТиан |
| Место порекла | Кина |
| Величина | 1840*730*1010мм |
| Тежина возила: | 97 кг |
| Моторни: | 60V 500W |
| Контролор: | 60В 12-Цев |
| батерија: | 20АХ |
| Предњи амортизер: | Унутрашњи хидраулични амортизер |
| Задња осовина: | Централни диференцијал Сплит |
| Приказ: | Дигитал |
| Садржај приказа инструмента: | Батерија/напон/брзина |
| фарови: | ЛЕД |
| Детаљи о паковању | Картонско паковање |
| Продајне јединице: | Појединачна ставка |
| Величина појединачног пакета: | 184Кс73Кс101 цм |
| Појединачна бруто тежина: | 100.000 кг |


Уз кочнице у главчини на предњој и задњој страни, наши трицикли пружају поуздану снагу заустављања, осигуравајући вашу сигурност при свакој вожњи. Најсавременије гуме без зрачница не само да побољшавају укупне перформансе, већ и доприносе глаткијем и отпорнијем на пробијање, омогућавајући вам да са лакоћом прелазите кроз различите терене.


Дизајнирани за удобност и практичност, наши трицикли се могу похвалити водоотпорним управљачем са пет звездица, који обезбеђује сигуран хват чак и у неповољним временским условима. Еколошки прихватљива боја боје не само да додаје ноту софистицираности, већ и одражава нашу посвећеност одрживој и еколошки свесној производној пракси.


Оно што издваја наше електричне трицикле за одрасле нису само њихове изузетне карактеристике већ и њихова приступачност. По конкурентним ценама, ови трицикли нуде ненадмашну комбинацију квалитета и вредности. Искористите предности наше фабричке директне продаје да бисте искусили удобност, перформансе и стил који наши трицикли доносе на свакодневна путовања. Добродошли да се распитате и наручите – направите револуцију у својој вожњи са нашим електричним трициклима за одрасле већ данас!
Popularne oznake: електрични трицикли за одрасле, произвођачи електричних трицикла за одрасле у Кини, добављачи, фабрика
Sledeći: Мобилити 3 Вхеел Сцоотер
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа
