Циклус од 16 инча
Представљање производа
| Материјал виљушке | Челик |
| Геарс | Сингле Спеед |
| Вхеел Сизе | 16'', 18'', 20'',22" |
| Материјал оквира | Челик |
| Кочиони систем | Диск кочница |
| Остали атрибути | |
| Материјал обода | Легура алуминијума |
| Траининг Вхеелс | НЕ |
| Фраме Типе | Тврди оквир (не-задњи амортизер) |
| Место порекла | Хебеи, Кина |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | ХБЈБ-ЗФ |
| Форк Суспенсион | да |
| Бруто тежина | 10,5 кг |
| Нето тежина | 9,5 кг |
| Педал Типе | Обична педала |
| Дужина (м) | 1.2 |
| Капацитет | 70кг |
| Назив производа | Дечији бицикл дечији студентски бициклистички бицикл за дечака |
| Категорија | дечији бицикл, студентски бициклистички бицикл |
| Бициклистички стил | Дечији бицикл дечији студентски бицикл бицикл за дечака бицикла |
| Бике Типе | Дечији бицикл дечији студентски бициклистички бицикл за дечака |
| Боја бицикла | Плава, црвена, жута или по потреби |
| Седло за бицикл | Подесива висина |
| Заваривање бицикла | ТИГ или ЦО2 |
| Точак бицикла | Точкови са жбицама од 16, 18, 20,22 инча или један точкић |
| Карактеристика бицикла | Једноставан за инсталацију дечији бицикл дечији бицикл за бебе за дечака |
| ОЕМ | Прихваћено |
| Детаљи о паковању | 85% СКД, 50% СКД, 100% ЦКД или по потреби 1ком/картон, 2пцс/цтн, 4пцс/цтн или по потреби за дечији бицикл дечији бицикл за бебе бицикл за дечака бицикл за дечака дечији бицикл дечији бицикл дечији бицикл за бебе бицикл бицикл за бебе бицикл мини мали за девојчице дечака Спорт велепродаја жене брдски бицикли зупчаници бицикли бицикли бицикли бицикли за одрасле мушкарци жене 20 бицикла |
| Лука | Ксинганг или било која кинеска лука за дечији бицикл дечији бицикл за бебе бицикл за дечаке бицикл 12 16 инча бицикл бицикл бицикл мали |
| Суппли Абилити | 500000 комада/комада месечно дечији бицикл дечији бицикл за бебе бицикл за дечаке 12 16 инча |


Унапредите своју бициклистичку авантуру помоћу коже осовине лежаја Ирон Дака и украса траке у боји, додајући и издржљивост и додир индивидуалности бициклу. Алуминијумски двослојни равни Т ласерски гравирани наплатак не само да побољшава естетску привлачност бицикла већ и доприноси његовом структурном интегритету. Запечаћени доњи носач обезбеђује смањено трење, промовишући ефикасније и удобније педалирање.


Иновативне карактеристике се настављају са новим Роулетте-ом/Фисх Турн Цовер-ом за тампон штампе, комбинујући стил и функционалност за привлачан, али практичан додир. Удобна дебела монтажа са штитником за ланац не само да обезбеђује плишано и сигурно искуство вожње, већ такође даје предност безбедности, што га чини идеалним избором за возаче свих нивоа вештина.

Popularne oznake: 16-инчни циклус, Кина 16-инчни циклус произвођачи, добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







