24-инчни бицикл
Представљање производа
| Материјал виљушке | челика |
| Геарс | 24 Брзина |
| Форк Суспенсион | да |
| Вхеел Сизе | 20" |
| Материјал оквира | челика |
| Кочиони систем | Диск кочница |
| Остали атрибути | |
| Материјал обода | челика |
| Фраме Типе | Тврди оквир (не-задњи амортизер) |
| Ширина гуме | 2 |
| Место порекла | Хебеи, Кина |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | ХБЈБ-ЈБЗФ |
| Бруто тежина | 15.9 |
| Нето тежина | 11.3 |
| Педал Типе | Обична педала |
| Дужина (м) | 1.4 |
| Капацитет | 100кг |
| ОЕМ | Лого ОЕМ клијента |
| Назив производа | КИД20 |
| Величина | 10.5 |
| кочница | РС, диск кочница+ХС1 диск (160/160) |
| Полуга мењача | ЕФ{0}}С |
| Волуме | 0.2m³ |
| МОК | 1 КОМ |
| Гаранција | 3 године |
| Конкуренција | планински бициклизам |
| Квалитет | 100% загарантовано задовољство |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | 1.Материјал: Картонско паковање и пластична фолија, картонско паковање споља. 2. Величина: 140цм * 75цм * 20цм. 3.комад: Један бицикл у једном картону 4. Величина контејнера: 290 ком у контејнер од 40ХК. 120 комада у контејнер од 20ХК. |
| Продајне јединице: | Појединачна ставка |
| Величина појединачног пакета: | 115Кс22Кс69 цм |
| Појединачна бруто тежина: | 15.900 кг |


Крећите се по разним теренима са самопоуздањем, захваљујући подебљаној предњој вилици која апсорбује ударце, пружајући глатку и контролисану вожњу. Спољне гуме нису само подебљане за повећану издржљивост, већ су такође дизајниране да понуде оптималну вучу, обезбеђујући сигурно приањање на путу. Ове карактеристике допуњују елегантне наплатке од легуре алуминијума, које доприносе и естетици и укупној снази бицикла.


Безбедност се сусреће са иновацијама уз укључивање врхунских светала, побољшавајући видљивост у условима слабог осветљења. Осветлите свој пут са самопоуздањем, било да крстарите градским улицама или уживате у ноћној авантури. Предње и задње диск кочнице додатно наглашавају безбедност, пружајући поуздану и брзу снагу кочења за побољшану контролу и безбрижност.

Popularne oznake: Бицикл од 24 инча, произвођачи бицикала од 24 инча у Кини, добављачи, фабрика
Sledeći: Деца Моунтаин Бике
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа





