20-инчни бицикл
Представљање производа
| Материјал виљушке | Челик |
| Геарс | Сингле Спеед |
| Вхеел Сизе | 20" |
| Материјал оквира | Челик |
| Кочиони систем | Диск кочница |
| Остали атрибути | |
| Материјал обода | Легура алуминијума |
| Траининг Вхеелс | НЕ |
| Фраме Типе | Тврди оквир (не-задњи амортизер) |
| Место порекла | Хебеи, Кина |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | КАК-ТК |
| Форк Суспенсион | да |
| Бруто тежина | 14кг |
| Нето тежина | 13кг |
| Педал Типе | Обична педала |
| Дужина (м) | 1.4 |
| Капацитет | 100КГ |
| Назив производа: | Кинеска фабрика бицикала снабдева висококвалитетним циклусом од 20 деце |
| Категорија | Дечији бицикл, дечији бицикл, дечији бицикл са бициклом, беба |
| Стиле | Кинеска фабрика бицикала снабдева висококвалитетним циклусом од 20 деце |
| Рам | Хигх Царбон Стеел |
| Боја | Плава, зелена, црвена, наранџаста |
| Величина | 20 инча |
| Рим | Легура алуминијума |
| Седло | удобан |
| ОЕМ | прихватљиво |
| одлика | Лако се инсталира за кинеску фабрику бицикала 20 дечијих циклуса |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | СКД 85% или колико вам је потребно за СТОЦК 20" дечији дечији бицикли за бебе бицикл за бебе/дечији бицикл за моћне/хладне розе бицикле од 20 инча за децу |
| Лука | ТИАЊИН |
| Суппли Абилити | 10000 комада/комада месечно |


Направљен имајући на уму удобност возача, наш 20-инчни бицикл има плишано и подебљано седло, осигуравајући да свако путовање није само вожња већ и дивно искуство. Било да крстарите улицама у окружењу или истражујете сликовите стазе, ово удобно седло пружа подршку потребну за дуже вожње, што га чини погодним и за опуштене излете и за авантуристичке бициклистичке подухвате.


Доступан у различитим величинама и бојама, наш 20-инчни бицикл нуди опције прилагођавања према индивидуалним жељама. Било да се ради о класичном и безвременском изгледу или живој и смелој изјави, возачи имају слободу да изаберу бицикл који одражава њихов јединствени стил. Подршка за прилагођавање се протеже даље од естетике, омогућавајући возачима да додатно персонализују своје бициклистичко искуство.


По повољним ценама и доступним путем фабричке директне продаје, наш 20-инчни бицикл пружа изузетну вредност без компромиса по питању квалитета. Упућујемо срдачан позив да се распитате и наручите, наглашавајући нашу посвећеност пружању поузданог и пријатног бициклистичког искуства за возаче свих узраста и нивоа вештина. Добродошли у свет бициклистичке изврсности са нашим богатим и свестраним 20-инчним бициклом – где се удобност, безбедност и прилагођавање спајају за авантуру вожње без премца.
Popularne oznake: 20-инчни бицикл, Кина 20-инчни произвођачи, добављачи, фабрика
Sledeći: Дечији бицикл 16 инча
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа




