Повољни дечији бицикли
Приступачни дечији бицикли су истакнути због свог лаганог дизајна, подесиве висине, издржљивости и подршке развоју мотора и независности. Одговарају различитим величинама са челичним рамовима, фелгама од алуминијумске легуре и точковима за тренирање, погодним за децу до 120 кг. Ови бицикли имају за циљ да побољшају координацију, снагу мишића и друштвене вештине, уз директну фабричку продају која обезбеђује приступачност, квалитет и постпродајну услугу.
Представљање производа
| Материјал виљушке | Челик |
| Геарс | Сингле Спеед |
| Вхеел Сизе | 18" 20"22" |
| Материјал оквира | Челик |
| Кочиони систем | Браке Лине |
| Остали атрибути | |
| Материјал обода | Алуминијумска легура |
| Траининг Вхеелс | Да |
| Фраме Типе | Потпуно отпоран на ударце оквир |
| Место порекла | Хебеи, Кина |
| Бранд Наме | ДАОДЕБАО |
| Број модела | КСАМ-МБТХМ |
| Форк Суспенсион | Да |
| Бруто тежина | 9.5КГС |
| Нето тежина | 8.5КГС |
| Педал Типе | Обична педала |
| Дужина (м) | 0.95-1.15m |
| Капацитет оптерећења | 120кг |
| Назив производа | дечији бицикл |
| Величина | 18" 20"22" |
| Рим | Обод од алуминијумске легуре |
| Форк | Стеел Форк |
| кочница | ручна кочница |
| Саддле | Софт Леатхер |
| Тип точка | Ваздушни точкови од 18 20 22 инча |
| Величина точка | 18 20x2.125/2.4 |
| Начини испоруке | Море |
| Предност | Директна фабрика |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | 1 комад / картон са енглеским или затражите језички приручник Са смеђом кутијом од 5 слојева или кутијом у боји |
| Порт | Тјенђин или Ћингдао |
| Суппли Абилити | 10000 комада/комада месечно |


САВРШЕНО ПРИЛАГОЂАЊЕ: Бицикл који боље пристаје води бржем учењу, повећаном самопоуздању и забави. Са тежином од 23,25 лбс, овај лагани, ергономски бицикл је лак за маневрисање за децу.


ОПТИМИЗОВАНО ПЕДАЉАЊЕ: Са односом појачања од 3,5, сваки ударац педале ће додати брзину („појачање“) са правом количином енергије („однос“) да их покрене, што резултира лакшим стартовима и бољом равнотежом.

Popularne oznake: приступачни дечији бицикли, Кина приступачни произвођачи дечијих бицикала, добављачи, фабрика
Sledeći: Шарени дечији бицикл
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа




