Шарени дечији бицикл
Шарени дечији бицикл од ДАОДЕБАО је дизајниран за децу узраста 6-15, са оквиром од високо угљеничног челика и виљушком од легуре алуминијума са суспензијом. Долази у величинама од 18, 20 и 22 инча, има мењач са једном брзином и укључује систем диск кочница. Са носивошћу од преко 200 кг и подесивим седиштем, овај бицикл је и издржљив и прилагодљив, доступан у разним бојама које одговарају различитим жељама.
Представљање производа
| Материјал оквира | Високоугљенични челик |
| Материјал виљушке | Алуминијумска легура |
| Форк Суспенсион | Да |
| Кочиони систем | Дисц Браке |
| Вхеел Сизе | 18"20"22" |
| Геарс | Сингле Спеед |
| Остали атрибути | |
| Материјал обода | Алуминијумска легура |
| Ширина гуме | 20*2.15" |
| Место порекла | Хебеи, Кина |
| Број модела | КСАМ-МБТАВТ |
| Бранд Наме | ДАОДЕБАО |
| Фраме Типе | Тврди оквир (не-задњи амортизер) |
| Педал Типе | Обична педала |
| Капацитет оптерећења | Више од 200 кг |
| Дужина (м) | 1.7 |
| Нето тежина | 15КГ |
| Бруто тежина | 18КГ |
| Назив производа | Моунтаин Бике |
| Боја | Плава Црвена Пинк |
| Величина | 18 20 инча |
| Старост | 6-15 година |
| Тире | 1.75/1.95/2.125/2.35 |
| Фраме | Хигх Царбон СтеелФраме |
| Лого | ОЕМ Маде.велцоме Цустомизед Лого |
| Саддле | Удобан |
| Управљач | Стеел Хандлебар |
| Паковање | 85% СКД / ЦКД картонско паковање |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | бицикли брдски бицикл Пакет: 85% СКД |
| Порт | Лука Тиањин, или као захтев купаца |
| Суппли Абилити | 1000000 комада/комада месечно бициклизам брдски бицикл |


【Дизајниран за децу】Овај бицикл у БМКС стилу долази са одвојивим точковима за тренирање који чак и почетницима олакшавају равнотежу. Висина седишта се може брзо подесити према висини детета. Кавези за флаше могу да носе воду или пиће како би свака вожња била забавнија.


【Лако за склапање】85% претходно састављено, врло лако за склапање, погледајте упутства за инсталацију и видео за инсталацију пре инсталације. Пазите да не поставите предњу виљушку наопако и не разликујете леву и десну педалу. Након монтаже, надувајте гуму.

Popularne oznake: шарени дечији бицикл, Кина шарени произвођачи дечијих бицикала, добављачи, фабрика
Sledeći: Најбољи дечији бицикл
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа




