Јуниор Моунтаин Бике
Јуниор Моунтаин Бике је скројен за младе истраживаче, опремљен робусним челичним оквиром и точковима од 18" за навигацију по различитим теренима. Има мењач са једном брзином и долази са точковима за обуку за подршку почетницима, фокусирајући се на безбедност и изградњу самопоуздања. Овај бицикл је идеалан увод у брдски бициклизам за децу, наглашавајући издржљивост и дизајн прилагођен деци.
Представљање производа
| Материјал виљушке | Челик |
| Геарс | Сингле Спеед |
| Вхеел Сизе | 18" |
| Материјал оквира | Челик |
| Кочиони систем | Браке Лине |
| Остали атрибути | |
| Материјал обода | Алуминијумска легура |
| Траининг Вхеелс | Да |
| Фраме Типе | Потпуно отпоран на ударце оквир |
| Место порекла | Хебеи, Кина |
| Бранд Наме | ДАОДЕБАО |
| Број модела | КАК-КСКЈН |
| Форк Суспенсион | Да |
| Бруто тежина | 9.5КГС |
| Нето тежина | 8.5КГС |
| Педал Типе | Обична педала |
| Дужина (м) | 0.95-1.15m |
| Капацитет оптерећења | 120кг |
| Назив производа | дечији бицикл |
| Величина | 18" 20"22" |
| Рим | Обод од алуминијумске легуре |
| Форк | Стеел Форк |
| кочница | ручна кочница |
| Саддле | Софт Леатхер |
| Тип точка | 20-инчни ваздушни точкови |
| Величина точка | 20x2.125/2.4 |
| Начини испоруке | Море |
| Предност | Директна фабрика |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | 1 комад / картон са енглеским или затражите језички приручник Са смеђом кутијом од 5 слојева или кутијом у боји |
| Порт | Тјенђин или Ћингдао |
| Суппли Абилити | 10000 комада/комада месечно |


Одлично мењање и диск кочница: Схимано задњи мјењач са 7 брзина чини брда лакшим за пењање, док окретни мјењачи чине глатку и лаку промену брзина током вожње. Овај дечији планински бицикл долази са предњом и задњом диск кочницом која пружа сигурну снагу заустављања.


Сигурније стазе за вожњу: СХИМАНО 7-брзи погон је изузетно ефикасан за коришћење. Дуал ручне кочнице имају одлично кочење са брзим временом одзива; Педале од смоле против клизања са рефлекторима; Дебеле гуме такође одлично раде на стварању довољног приањања на било којој подлози – песку, мочварама, блату, снегу или тротоару.

Popularne oznake: јуниор планински бицикл, Кина јуниор планински бицикл произвођачи, добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа




