Кидс Бике
Дечији бицикл ДАОДЕБАО је дизајниран за децу узраста 3-8, са издржљивим челичним оквиром, мењачем са једном брзином и диск кочницама. Долази са 20-инчним точковима, подесивим седлом и доступан је у разним бојама. Овај бицикл је идеалан за младе возаче, пружајући безбедно и удобно искуство вожње бициклом са носивошћу од 120 кг.
Представљање производа
| Материјал виљушке | Челик |
| Геарс | Сингле Спеед |
| Вхеел Сизе | 20" |
| Материјал оквира | Челик |
| Кочиони систем | Дисц Браке |
| Остали атрибути | |
| Материјал обода | Алуминијумска легура |
| Траининг Вхеелс | НО |
| Фраме Типе | Тврди оквир (не-задњи амортизер) |
| Место порекла | Хебеи, Кина |
| Бранд Наме | ДАОДЕБАО |
| Број модела | КСАМ-ДСЛ |
| Форк Суспенсион | Да |
| Бруто тежина | 13кг |
| Нето тежина | 12кг |
| Педал Типе | Обична педала |
| Дужина (м) | 1.2 |
| Капацитет оптерећења | 120кг |
| Ставка | дечији планински бицикл |
| Боја | црвена плава наранџаста љубичаста или прилагодите |
| Величина | 16 18 20 22 24 инча |
| Брзина | сингле Спеед |
| Оквир и виљушка | челични оквир, суспензијска виљушка |
| Управљач | челика |
| кочница | двострука диск кочница |
| Тире | 2.35 гумена гума |
| Рим | легура алуминијума |
| Саддле | гума |
| Детаљи о паковању | 85% СКД 1ПЦ/ЦТН 45% СКД 1ПЦ/ЦТН АБ 2ПЦС/3ПЦС/4ПЦС/ЦТН ЦКД 3ПЦС/4ПЦС/ЦТН ПАКЕТ ТОРБА Ниска цена 2023 Дечији бицикл Дечији бицикл Дечији бицикл Бициклистички бицикл за бебе Бицикл за децу 12 14 инчни МТБ Втт планински бицикл |
| Порт | Лука Тиањин, лука Кингдао или као захтев купаца |
| Суппли Абилити | 100000 комада/комада месечно дете планински циклус сепеда анак |


Уроните свог малишана у радост вожње са нашим промишљено дизајнираним дечијим бициклом, који има лагани дизајн који обезбеђује беспрекорно и дивно искуство. Функционалност подесиве висине додаје слој свестраности, прилагођавајући се стално променљивим потребама вашег детета које расте и обезбеђује оптималну удобност и безбедност.


Огрнут атрактивном и живописном спољашњошћу, наш бицикл није само начин превоза; то је модна изјава на точковима. Задивљујући изглед није намењен само да привуче естетику младих јахача, већ и да распламса њихову машту и негује дубоко укорењену љубав према истраживању.


У средишту филозофије дизајна нашег бицикла је циљ неговања независности. Самосталним педалирањем и управљањем, деца негују осећај аутономије, подижући своје самопоуздање и вештине доношења одлука. Ова новооткривена независност сеже даље од јахања, позитивно утичући на различите аспекте њиховог свакодневног живота.
Popularne oznake: дечији бицикл, Кина произвођачи дечјих бицикала, добављачи, фабрика
Par: Цхилд Бике
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа




