Градски лаки електрични бицикл за одрасле
Представљање производа
| Геарс | 27 Брзина |
| Материјал оквира | Царбон Фибер |
| Вхеел Сизе | 12" |
| Волтажа | 36V |
| Напајање | Литијум батерије |
| Кочиони систем | Браке Лине |
| Капацитет батерије | 10,5 АХ |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | ДГЦС-Т4 |
| Положај батерије | Довн Тубе |
| Смарт Типе | Елецтрониц |
| Место порекла | Гуангдонг, Кина |
| Распон по снази | 31 - 60 км |
| Максимална брзина | >50км/х |
| Обртни момент | 30-50 Нм |
| Време пуњења | >3 сата |
| Време пуњења | 6 сати |
| Батерија | 36В8А литијумска батерија класе А |
| МОК | 100 |
| Моторни | 350В мотор |
| Боја | црн |
| Брзина | 32 км/х |
| Снага мотора | 36V 250W |
| Макс оптерећење | 150 КГ |
| Назив производа | Електрични бицикл |
| Тип | Друмски Е-бицикл |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | картонска кутија |
| Лука | Гуангзхоу |
| Суппли Абилити | 100000 комада/комада месечно |

Крените у нову еру градског путовања са нашим градским лаким електричним бициклом за одрасле, револуционарном мешавином стила, ефикасности и одрживости. Скројен да испуни захтеве модерног градског живота, овај електрични бицикл је прави пратилац за оне који траже згодан, еколошки прихватљив и стилски начин превоза без напора.

Са тежином од само 20 кг, наш електрични бицикл је оличење лаганог дизајна, који обезбеђује лако руковање и управљивост. Изаберите из спектра прилагодљивих боја да бисте изразили свој лични стил и дали изјаву док се крећете градским улицама.

Покренут мотором од 250В и литијумском батеријом од 36В8А, наш електрични бицикл може се похвалити дометом од 30 километара са једним пуњењем, без напора достижући брзину од 25КМ/сат. Оквир од угљеничног челика, предња виљушка и хоризонтална ручка обезбеђују чврсту и поуздану структуру, док нето тежина од 15 кг обезбеђује окретну и окретну вожњу кроз урбане пејзаже.

Специјалне 10-инчне гуме, специјално дизајниране за електрична возила, доприносе глатком и удобном путовању, апсорбујући ударце и обезбеђујући стабилност на различитим теренима. Високоугљенична челична цев седишта, стезаљка цеви седишта направљена од легуре алуминијума и одважни ослонац за стопала ексклузивно дизајниран за електрична возила доприносе укупној издржљивости и функционалности овог иновативног електричног бицикла.

Крећите се градским улицама са самопоуздањем користећи наше напредне функције. 6-Тубе 17А Зхенгкуанбо контролер без четкица, П68 водоотпорни инструмент и два у једном функција сирене и управљања фаровима чине вашу вожњу не само ефикасном већ и безбедном и пријатном. Водоотпорни конектори, полуга кочнице за искључивање и специјалне механичке диск кочнице за предња и задња електрична возила обезбеђују оптималну контролу и сигурност током путовања.

Пуњење је лако са укљученим пуњачем за главу од 42В1.5А ДЦ, који вам омогућава да се брзо укључите и вратите на пут. Водоотпорна линија од 1 до 7 П68, заједно са водоотпорним конекторима за аутомобилска светла, сирену и фарове, додаје додатни слој издржљивости и поузданости вашем електричном бициклу.

Са носивошћу од 150 кг, наш градски лаки електрични бицикл за одрасле није само превозно средство; то је животни избор. Специјална подебљана пресвлака седишта, заједно са прилагодљивим карактеристикама, омогућава вам да возите у удобности и стилу. Искористите прилику да се распитате и наручите сада и учините своје свакодневно путовање без проблема и уживања са нашим градским лаким електричним бициклом за одрасле. Возите паметно, лагано и учините свако путовање лаким.
Popularne oznake: градски лагани електрични бицикл за одрасле, произвођачи електричних бицикала за одрасле у Кини, добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа








