Брдски бицикл за почетнике
Представљање производа
| Материјал оквира | Легура алуминијума |
| Материјал виљушке | Челик |
| Форк Суспенсион | да |
| Кочиони систем | Диск кочница |
| Вхеел Сизе | 29" |
| Геарс | 24 Брзина |
| Остали атрибути | |
| Материјал обода | Легура алуминијума |
| Ширина гуме | 29*2.125" |
| Место порекла | Тиањин, Кина |
| Број модела | ХБММС-ЛХЈ |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Фраме Типе | Тврди оквир (не-задњи амортизер) |
| Педал Типе | Обична педала |
| Капацитет | 100КГ |
| Нето тежина | 16кгс |
| Бруто тежина | 18кгс |
| Рам | 29" ОКВИР ОД ЛЕГУРА |
| Схифтер | 24спеед |
| Управљач | ЧЕЛИЧНИ управљач, легура дршка |
| кочница | Диск кочница |
| Рим | Двоструки обод од легуре |
| ГУМА | 29" *2.125, ЦРНА ГУМА |
| ЦХАИНВХЕЕЛ&ЦРАНК | ЦХАИНВХЕЕЛ&ЦРАНК СТЕЕЛ ЕД 3 комада |
| ФРЕЕВХЕЕЛ | КИНЕСКИ СЛОБОДНИ ТОЧАК ОД 8 ДЕЛА |
| ПЕДАЛ | АЛЛОИ ПЕДАЛ |
| СЕДЛО | МТБ ЦОМФОРТАБЛЕ СЕДЛЕ |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | (1)СКД 85% 1ПЦС /1ЦТН један 20фцл може учитати 130ком један 40ХК може учитати 380 ком (2)ЦКД 4ПЦС /1ЦТН један 20фцл може учитати 450ком један 40ХК може учитати 1052 ком |
| Лука | Ксинганг лука -Тиањин |
| Суппли Абилити | 2000 комада/комада месечно |


Наша посвећеност заштити животне средине је очигледна у коришћењу еколошки прихватљиве електростатичке боје, која обезбеђује елегантну завршну обраду рама, а минимизира наш еколошки отисак. Изаберите из палете више боја да бисте изразили свој лични стил, а за оне који траже заиста јединствен изглед, искористите предности наших прилагођених опција боја како бисте свој бицикл прилагодили својим жељама.


Оседлајте се за удобност са подебљаним и удобним седлом, осигуравајући пријатно искуство вожње чак и током дужих излета. Подебљане гуме додају додатни слој амортизације и стабилности, омогућавајући почетницима да изграде самопоуздање док се суочавају са новим изазовима на свом бициклистичком путовању.


Приступачност се сусреће са квалитетом уз нашу фабричку директну продају, нудећи повољну цену за почетнички планински бицикл пун функција. Поздрављамо упите и поруџбине, позивајући вас да се упустите у своју бициклистичку авантуру са поузданим и јефтиним сапутником. Пригрлите узбуђење стазе, изградите своје вештине и створите трајне успомене са нашим планинским бициклом за почетнике – где је свака вожња корак ка савладавању вештине офф-роад бициклизма.
Popularne oznake: почетни планински бицикл, произвођачи почетних планинских бицикала у Кини, добављачи, фабрика
Sledeći: Мушки планински бицикл
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







