Мушки планински бицикл
Представљање производа
| Материјал оквира | Челик |
| Материјал виљушке | Челик |
| Форк Суспенсион | да |
| Кочиони систем | Диск кочница |
| Вхеел Сизе | 26" |
| Геарс | 24 Брзина |
| Остали атрибути | |
| Материјал обода | Челик |
| Ширина гуме | 26*2.5" |
| Место порекла | Хебеи, Кина |
| Број модела | ХБММС-КЛЛБЛ |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Фраме Типе | Тврди оквир (не-задњи амортизер) |
| Педал Типе | Обична педала |
| Капацитет | 150КГ |
| Дужина (м) | 1.8 |
| Нето тежина | 18.2кг |
| Бруто тежина | 22.1кг |
| Гума | 26*4.0 |
| Форк | Суспенсион Форк |
| Тип точка | Спокед Вхеел |
| Дераиллеур | ЕФ5С1-7 ТЗ-50 ТЗ-30 |
| Лого | ОЕМ Маде.велцоме Цустомизед Лого |
| Боја | Захтеви |
| Маркет | Земље |
| ручка | СМ Аллои |
| Фреевхеел | 11-13-15-17-19-21-24-27-31-35-40 |
| Гума и зрачница | 24/26/20*1,95/2,125 Црна гума |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | планински бицикл , планински бицикл , бицикл , бицикли , мтб , бицицлета де монтана |
| 85% СКД | |
| Лука | Тиањин |
| Суппли Абилити | 2500 комада/комада месечно |


Опремљен 21-системом преноса брзине, наш брдски бицикл нуди разноврсне опције преноса, омогућавајући вам да савладате стрме успоне и брзе спустове без напора. Бирајте између безброј боја које одговарају вашем стилу и искусите слободу прилагођавања уз нашу подршку за прилагођене боје, омогућавајући вам да се возите на бициклу који заиста одражава вашу личност.


Наш планински бицикл није само сапутник високих перформанси већ и приступачан. Са директном продајом у фабрици, нудимо повољну цену без компромиса по питању квалитета. Добро дошли да се распитате и наручите свој сопствени мушки планински бицикл, где квалитет и приступачност. Подигните своје бициклистичке авантуре бициклом који комбинује стил, издржљивост и иновативност – јер ваше путовање не заслужује ништа осим најбољег. Прихватите природу са самопоуздањем и дозволите да наш брдски бицикл буде возило које вас води ка новим висинама узбуђења и истраживања.
Popularne oznake: мушки планински бицикл, произвођачи мушких планинских бицикала у Кини, добављачи, фабрика
Sledeći: Склопиви планински бицикл
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа






