Менадулт Моунтаин Бике
Представљање производа
| Материјал оквира | Легура алуминијума |
| Материјал виљушке | Легура алуминијума |
| Форк Суспенсион | да |
| Кочиони систем | Диск кочница |
| Вхеел Сизе | 26" |
| Геарс | 21 Брзина |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | ФСД-ТС5Х |
| Ширина гуме | 26*2.125" |
| Место порекла | Тиањин, Кина |
| Марка | БИЦИСТР |
| Фраме Типе | Тврди оквир (не-задњи амортизер) |
| Педал Типе | Обична педала |
| Капацитет | 120кг |
| Дужина (м) | 1.6 |
| боја | црно црвено зелено бело или прилагођено |
| лого | ИМ/цустормзитион |
| Величина | 24 инча, 26 инча, 28 инча |
| потврда | ЦЕ |
| кочница | Диск кочница/В кочница |
| Седло | Удобан |
| Гума | Ванда или Кенда или други |
| Назив производа | мтб планински бицикл за продају онлајн продавница |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | СКД/ЦКД/АБ ,85%СКД/50%СКД 1ПЦС/ЦТН или 2ПЦС/ЦТН ЦКД, 4 ПЦС/ЦТН било које паковање по вашем захтеву за фс мтб планински бицикл за продају онлајн продавница/цомпрар продаја бициклистичких планинских бицикала на мрежи/продавница бицикла |
| Суппли Абилити | 80000 комада/комада месечно Алибаба квалитетан бициклистички планински бицикл |

Представљамо наш МенАдулт Моунтаин Бике, ремек-дело инжењеринга и дизајна помно израђено за страствене возаче који жуде и за авантуром и за перформансама. Овај изузетан бицикл није само начин превоза; то је капија за узбудљива искуства на отвореном, комбинујући иновације, издржљивост и стил како би пружила неуспоредиву авантуру вожње на различитим теренима.

У срцу овог изузетног бицикла је његов алуминијумски рам за брдски бицикл од 275-инча са пролазном осовином, који симболизује врхунац модерног инжењеринга. Беспрекорно упарен са 27.5 потпуно алуминијумском предњом виљушком са хидрауличним закључавањем, овај бицикл нуди врхунску апсорпцију удара и прецизно руковање. Било да се крећете по стеновитим стазама или освајате стрма брда, овај бицикл обезбеђује стабилност и самопоуздање без премца.

Припремите се за беспрекорне промене степена преноса са Схимано СЛ-СЛМ4100 1*10с мењачем, који нуди широк распон брзина за различите терене. СХИМАНО РД-М5120-СГС задњи мењач гарантује глатко и прецизно мењање брзина, обезбеђујући оптималне перформансе чак и у изазовним условима. Са СХИМАНО МТ200 уљним диск кочницама које пружају поуздану снагу заустављања, можете са сигурношћу да се крећете стрмим спустовима и уским кривинама.
Popularne oznake: Менадулт Моунтаин бике, Кина Менадулт Моунтаин бике произвођачи, добављачи, фабрика
Sledeći: ne
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа




