Дечији баланс аутомобил од алуминијумске легуре
Представљање производа
| Материјал виљушке | Алуминијум |
| Вхеел Сизе | 12" |
| Материјал оквира | Легура алуминијума |
| Остали атрибути | |
| Материјал обода | Легура алуминијума |
| Фраме Типе | Тврди оквир (не-задњи амортизер) |
| Место порекла | Хебеи, Кина |
| Број модела | ХБКБ-ЦБ210 |
| Бруто тежина | 3.9КГ |
| Нето тежина | 3.2КГ |
| Траининг Вхеелс | Не |
| Боја | Сива/ЗЕЛЕНА/РУЖИЧАСТА |
| Вхеел Нумбер | Точак |
| Вхеел Сизе | 12 инча |
| Материјал обода | Легура алуминијума |
| Бруто тежина | 4,8 кг |
| Прикладно доба | Преко 18 месеци |
| Пол | Унисек |
| Паковање и достава | |
| Продајне јединице: | Појединачна ставка |
| Величина појединачног пакета: | 60Кс17Кс38 цм |
| Појединачна бруто тежина: | 3.900 кг |


Елегантан црни сталак за управљач од легуре алуминијума побољшава укупну естетику, отелотворујући модеран и модеран дизајн. Ово допуњују фелне од алуминијумске легуре са црним главчинама, које нуде не само упечатљиву визуелну привлачност, већ и осигуравају издржљивост и глатку вожњу за ваше малишане.


Прилагођавање је на челу нашег дечијег аутомобила за балансирање од алуминијумске легуре, са подесивом висином седла и управљача који задовољавају јединствене потребе раста вашег детета. Спектар доступних боја вам омогућава да персонализујете баланс аутомобил, осигуравајући да одговара жељама и стилу вашег детета.


Овај дечији баланс аутомобил од алуминијумске легуре је више од обичног начина превоза; то је изјава о квалитету, иновативности и еколошкој одговорности. Искористите прилику да свом детету пружите искуство вожње које отелотворује савршену фузију стила, издржљивости и еколошки освешћеног дизајна. Распитајте се данас и пустите да путовање истраживања нашег дечијег аутомобила за балансирање од алуминијумске легуре почне – где се изврсност сусреће са приступачношћу.
Popularne oznake: дечији аутомобил од алуминијумске легуре, Кина од алуминијумске легуре деца балансирају произвођачи аутомобила, добављачи, фабрика
Sledeći: Баланс Бицикл без педале
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







