2-у-1 коњу за љуљање
Представљање производа
| Модел: | ЗСДБ-ИМ |
| Марка: | ДАОДЕБАО |
| Величина паковања: | 75*22*45.5ЦМ |
| Капацитет производње: | 10,000 комада месечно |
| Лука: | Шенжен лука |
| Тип производа | Животиње |
| Пол | Родно неутрална |
| Живот фаза | 3-4 година |
| Боја | Офф-Вхите/Цолор подржава прилагођавање |
| Материјал | Пластика |
| Конструкција од пуног дрвета | Не |
| Јастуци укључени | Јастуци нису укључени |
| Пусх Хандле | Ручка за потискивање није укључена |
| Укупна дужина - напред-назад | 29" (74,6 цм) |
| Укупна ширина - од стране до стране | 15" (38 цм) |
| Укупна висина - од врха до дна | 19,5" (49,5 цм) |
| Батерије укључене | Батерија није укључена |
| Гаранција | |
| Потребна инсталација | да |
| Гаранција производа | да |
| Дужина гаранције | 60 дана |
| Потпуна или ограничена гаранција | Ограничен |

Представљамо наш иновативни 2-ин-1 коњ за љуљање – динамичан пратилац за игру дизајниран да укључи машту вашег детета уз промоцију основних моторичких вештина и развој равнотеже. Ова свестрана играчка неприметно прелази између скутера и стационарне активности љуљања, нудећи дивно двоструко искуство за ваше дете.

2-у-1 дизајн нашег коња за љуљање обезбеђује сате забаве док ваше дете крстари по кући. Радостна игра је праћена интерактивним звуцима који додају додатни слој узбуђења, побољшавајући целокупно искуство игре за вашу драгу. Било да одлуче да се крећу около или уживају у ритмичком љуљању, ова играчка је извор бескрајне забаве.


Дајући приоритет безбедности, наш коњ за љуљање има угао нагиба од 40-степени, стратешки дизајниран да спречи случајне преокрете током игре. Подигнута леђа додаје додатни слој сигурности, ефикасно спречавајући да ваш слаткиш падне уназад. Са осовинама на точковима, вожња је не само глатка већ и изузетно тиха, обезбеђујући мирно окружење за игру и за дете и за родитеље.

Технологија Смоотх Тоуцх заузима централно место у конструкцији нашег коња за љуљање. Сваки угао је помно израђен од глатке, чврсте пластике, елиминишући све оштре ивице које би потенцијално могле да нашкоде вашем драгоценом. Овај промишљени дизајн обезбеђује нежно искуство игре, омогућавајући вашем слаткишу да истражује и бави се без бриге о незгодама.

Улагање у развој вашег детета постаје још привлачније уз наше повољне цене. Нудимо јефтину опцију без компромиса по питању квалитета или безбедности. Искористите предности наше фабричке директне продаје и обезбедите свом детету коња за љуљање 2-у-1 који беспрекорно комбинује забаву, развој вештина и безбедност.

Крените на путовање радости и раста уз наш 2-у-1 коњу за љуљање. Распитајте се и наручите сада да доведете овог дивног и свестраног другара за игру у свет вашег детета, где учење и смех хармонично коегзистирају.

Popularne oznake: 2-ин-1 коњ за љуљање, Кина 2-ин-1 произвођачи, добављачи, фабрика коња за љуљање
Par: Коњ за љуљање слона
Sledeći: ne
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа







