
3 Вхеелер електрични бицикл
Представљамо наш најсавременији електрични бицикл са 3 точка, где се снага, ефикасност и напредне функције спајају да редефинишу ваше искуство вожње. Са робусним мотором од 500 В у својој сржи, овај електрични бицикл без напора комбинује перформансе и поузданост, нудећи динамичну и узбудљиву вожњу за...
Представљање производа
| Геарс | 3 Брзина |
| Материјал оквира | Челик |
| Вхеел Сизе | 16" |
| Волтажа | 48V |
| Напајање | ОЛОВНА БАТЕРИЈА |
| Кочиони систем | Предњи и задњи тип бубња |
| Капацитет батерије | 20ах |
| Остали атрибути | |
| Место порекла | Хебеи, Кина |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | КСЛ-ТПЗ |
| Распон по снази | 31 - 60 км |
| Максимална брзина | 30-50Км/х |
| Обртни момент | >100 Нм |
| Време пуњења | >3 сата |
| Положај мотора | Мотор задње главчине |
| Положај батерије | Довн Тубе |
| Назив производа | Електрични трицикл |
| Моторни | Без четкица |
| Називни капацитет путника | 4 |
| Максимална брзина | 30-50Км/х |
| Снага мотора | 500W |
| Кеиводс | путнички трицикл |
| Боја | Прилагођене боје |
| Гуме | Тубелесс Тире |
| Батерија | Оловна батерија |
| Контролор | 15 Тубес |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | КАРТОНСКА КУТИЈА |
| Лука | Лука Тиањин или Кингдао |
| Суппли Абилити | 3000 јединица/јединица недељно |


Реците збогом анксиозности у домету уз супер дуготрајну батерију, која пружа продужено путовање са једним пуњењем. Пуњач са варијабилном фреквенцијом додаје дашак свестраности, омогућавајући вам да прилагодите своје поставке пуњења ради оптималне погодности. Без обзира да ли тражите брзо допуњавање или постепено пуњење, овај бицикл се прилагођава вашим потребама.


Будите информисани и под контролом са дигиталним ЛЦД инструментом, који практично приказује битне информације о вашој вожњи. Осветлите своју путању током ноћних путовања помоћу фарова високог осветљења, обезбеђујући видљивост и безбедност у условима слабог осветљења.


Придружите се електричној револуцији и распитајте се сада да бисте искусили савршену синергију снаге, ефикасности и врхунских карактеристика са нашим електричним бициклом на 3 точка. Било да путујете градским улицама или крећете у лагану вожњу, овај електрични бицикл обећава да ће ваше искуство вожње подићи на нове висине.
Popularne oznake: Електрични бицикл са 3 точка, Кина произвођачи електричних бицикала са 3 точка, добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа
