14-инчни дечији циклус
Одликује га лагани дизајн, подесива висина и издржљиви материјали, обезбеђујући удобну, прилагодљиву и дуготрајну вожњу. Живе боје и дизајн бицикла имају за циљ да инспиришу креативност и самоизражавање код деце, промовишући моторички развој, независност и друштвену интеракцију кроз заједничка искуства вожње.
Представљање производа
| Материјал виљушке | Челик |
| Геарс | 7/14 брзина једна брзина |
| Вхеел Сизе | 12"/14"/16"/18" |
| Материјал оквира | Челик |
| Кочиони систем | Дисц Браке |
| Остали атрибути | |
| Материјал обода | Челик |
| Траининг Вхеелс | Да |
| Фраме Типе | Тврди оквир (не-задњи амортизер) |
| Место порекла | Хебеи, Кина |
| Бранд Наме | ДАОДЕБАО |
| Број модела | КСАМ-КСРК |
| Форк Суспенсион | НО |
| Бруто тежина | 10кг |
| Нето тежина | 9кг |
| Педал Типе | Обична педала |
| Дужина (м) | 1 |
| Капацитет оптерећења | 120кг |
| Назив производа | дечији бицикл / дечији бицикл / дечији бицикл |
| Боја | Црвена/плава/бела/црна/жута |
| кочница | Диск кочница/В-кочница/кочница са сајлом |
| Фраме | угљенични челик/легура алуминијума |
| Величина | 12"/14"/16"/18" бицикл |
| Тире | Кенда |
| Лого | ОЕМ Маде.велцоме Цустомизед Лого |
| Брзина | 21.7.24/27-брзина једна брзина |
| Цертификат | ЦЕ сертификат |
| Кључне речи | дечији бицикл/дечији бицикл/беби бицикл |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | ПЕ пена, пластична кеса, а затим паковање од валовитог цртаног филма добро за сваки комад мтб дечији бицикл диск кочница 20 18 инча дечији бицикл мтб за 10 до 15 година дечији бицикл увози бицикле из кинеског циклуса |
| Порт | Тиањин, мтб дечији бицикл диск кочница 20 18 инча дечији бицикл мтб за 10 до 15 година дечји бицикл увоз бицикла из Кине |
| Суппли Абилити | 20000 комада/комада месечно |


【Пуме са ширим јастуком】Шире гуме чине површину за слетање већом, а управљање је глаткије. Чак и ако је брзина веома велика, дечији бицикл није лако склизнути, тако да је безбедност детета сигурнија!


【Безбедно кочење】 Правовремено кочење бицикла чини вожњу вашег детета безбеднијом, а породицу опуштенијом.

Popularne oznake: 14-инчни дечији циклус, Кина 14-инчни дечији циклус произвођачи, добављачи, фабрика
Sledeći: Дечији бицикл од 14 инча за дечаке
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа



