Планински снежни електрични бицикл
Представљање производа
| Геарс | 7 Брзина |
| Материјал оквира | Легура алуминијума |
| Вхеел Сизе | 26" |
| Волтажа | 48V |
| Напајање | Литијум батерије |
| Кочиони систем | Диск кочница |
| Капацитет батерије | 10.5АХ |
| Остали атрибути | |
| Положај мотора | Мотор задње главчине |
| Положај батерије | Интегрисана батерија |
| Смарт Типе | Сензор, електронски, дигитални |
| Место порекла | Гуангдонг, Кина |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Број модела | ДГЦС-Кс0 |
| Распон по снази | >60 км |
| Максимална брзина | 30-50Км/х |
| Обртни момент | 70-80 Нм |
| Време пуњења | >3 сата |
| Назив производа | Електрични планински бицикл |
| Батерија | 48В 10.5Ах литијумска батерија |
| Снага мотора | 500W |
| Приказ | ЛЦД дигитални дисплеј / инструмент МПХ |
| кочница | Хидраулична диск кочница |
| Форк | Сусперсион Форк |
| Гума | 26*4.0 |
| Капацитет | 200КГ |
| Опције Липо пуњача | 48В2А /100~240Вац 50-60Хз |
| Режим вожње | Вожња на чисту електричну енергију + асистенција на педалу |
| Суппли Абилити | 600 комада/комада месечно |

Представљамо вам електрични бицикл Моунтаин Снов, оличење снаге, свестраности и најсавременијег дизајна који ваше авантуре ван пута подиже на нове висине. Конструисан са прецизношћу и пажњом посвећеном детаљима, овај електрични бицикл је скројен да испуни захтеве најпустоловнијих возача, обезбеђујући неупоредиво искуство на отвореном.

Одликује га робусна гума величине 26*4.{2}}, електрични бицикл за планински снег без напора са лакоћом се носи са изазовним теренима, пружајући неупоредиву вучу и стабилност. Прилагодљиве опције боја вам омогућавају да возите са стилом, изражавајући своју индивидуалност док се крећете кроз снегом прекривене пејзаже или планинске стазе. Лагани, али издржљиви оквир од легуре алуминијума, са нето тежином од 29 кг, постиже савршену равнотежу између снаге и управљивости.

Покреће га свестрани мотор од 350 В-1000В, употпуњен 36 12Г жбицама, овај електрични бицикл пружа динамички распон брзине од угодних 25 на сат до узбудљивих 50 на сат. Литијумска батерија, доступна у капацитетима од 48В10.4А до 48В25А, обезбеђује импресиван домет од 40 километара до невероватних 80 километара, омогућавајући вам да се упустите на дуга путовања без бриге.

Велики екран у боји интелигентне централне контроле, водоотпоран П68, служи као нервни центар бицикла, пружајући информације о вашој вожњи у реалном времену. Три режима вожње – чисто електрични режим, режим помоћи и режим вожње на људски погон – омогућавају вам да прилагодите своје искуство вожње бициклом према вашим жељама и нивоима енергије.

Безбедност је најважнија, са специјалним механичким диск кочницама, водоотпорним конектором који контролише фар и сирену, и четири у једном функцијом кочионог светла за лево и десно у задњем светлу. Жута предња виљушка која апсорбује ударце у уљу за моторне санке побољшава удобност вожње, обезбеђујући глатко путовање чак и на неравним теренима.
Са носивошћу од 150 кг, електрични бицикл Моунтаин Снов може да прими возаче различитих величина, обећавајући заједничку авантуру за све. Повољне цене, заједно са фабричком директном продајом, позивају вас да се распитате и наручите већ данас, обезбеђујући своју карту за наелектрисано путовање кроз планине. Не пропустите прилику да редефинишете своје теренско искуство – добродошли електрични бицикл Моунтаин Снов у свој живот!
Popularne oznake: планински снег електрични бицикл, произвођачи електричних бицикала у Кини, добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа








