Брдски бицикл са алуминијумским рамом
Представљање производа
| Материјал оквира | Челик |
| Материјал виљушке | Челик |
| Форк Суспенсион | НЕ |
| Кочиони систем | Диск кочница |
| Вхеел Сизе | 24" 26" |
| Геарс | 21 Брзина |
| Остали атрибути | |
| Материјал обода | Легура алуминијума |
| Ширина гуме | 26*1.95 |
| Место порекла | Хебеи, Кина |
| Број модела | БЈК-МЈМ600 |
| Марка | ДАОДЕБАО |
| Фраме Типе | Тврди оквир (не-задњи амортизер) |
| Педал Типе | Обична педала |
| Капацитет | 150КГ |
| Дужина (м) | 1.8 |
| Нето тежина | 16кг |
| Бруто тежина | 18кг |
| предмет | МТБ бицикли за одрасле мушкарце |
| кочница | Диск кочница |
| педал | пластика или легура може изабрати |
| Рам | челика |
| дршка | гума |
| Дераиллеур | Кинески бренд или Схимано |
| Боја | наранџаста/плава/жута/црвена |
| Стиле | модеран |
| Гаранција | 1 година |
| Материјал обода | Алуминијум |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | 85%СКД 45% СКД ЦКД ИЛИ АБ КАРТОН велепродаја бицикли 26 инчни бицикл 24" мтб гуме за бицикле 26к1,95 мтб бицикл спике / цицел бицикл / бицикли за одрасле мушкарце |
| Лука | Лука Тиањин или као захтев купаца |
| Суппли Абилити | 20000 комада/комада месечно бициклистички крак /бицикл бицикл/ бицикли за одрасле мушкарце |
Упустите се у узбудљиве авантуре са нашим планинским бициклом: где се иновација сусреће са врхунским перформансама!

Представљамо наше најновије чудо, брдски бицикл са алуминијумским рамом – врхунац инжењерске изврсности и сведочанство наше посвећености пружању возачима неупоредивог искуства на отвореном. У даодебао-у смо пажљиво дизајнирали овај бицикл да буде ваш врхунски пратилац на изазовним стазама, нудећи најсавременије карактеристике које обезбеђују и врхунске перформансе и трајну издржљивост.
Иновативни оквир од алуминијумске легуре:

У основи нашег планинског бицикла лежи његов иновативни оквир за унутрашње каблове од легуре алуминијума. Направљен са прецизношћу, овај оквир не само да гарантује изузетну снагу, већ и пружа лагано и окретно искуство вожње. Беспрекорно унутрашње вођење каблова побољшава естетику бицикла, дајући му елегантан и модеран изглед, истовремено смањујући ризик од хабања и хабања кабла.
Изузетан систем вешања:

Опремљен робусном предњом виљушком дебљине 38 мм која апсорбује ударце, наш бицикл обезбеђује глатку и стабилну вожњу чак и на најнеравнијим теренима. Било да се ухватите у коштац са стеновитим стазама или се спуштате низ стрма брда, систем вешања ефикасно апсорбује ударце, пружајући оптималну контролу и удобност. То значи да можете да се фокусирате на уживање у вожњи, уверени у способност вашег бицикла да са лакоћом управља грубим стазама.
Елегантан дизајн и врхунска завршна обрада:

Прецизан пренос и поуздано кочење:

Са напредним Гуобиан 24-системом за брзи пренос и поузданим механичким диск кочницама, наш бицикл нуди беспрекорно мењање брзина и брзу снагу заустављања. Са лакоћом савладајте изазовне успоне и спустове, уверени у прецизност промене степена преноса и способност тренутног заустављања кочница. Овај ниво контроле вам омогућава да се крећете било којом стазом са самопоуздањем и прецизношћу.
Popularne oznake: брдски бицикл са алуминијумским рамом, кинески планински бицикл са алуминијумским рамом произвођачи, добављачи, фабрика
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа





