Омладински планински бицикл
Иоутх Моунтаин Бике је дизајниран за авантуру, са ојачаним оквиром, широким гумама које се пријањају за супериорну вучу на различитим теренима и системом вешања предње виљушке за глатку вожњу. Пружа вежбу за цело тело, побољшавајући и физичко и психичко благостање. Овај бицикл нуди свестраност за истраживање ван путева и градска путовања, уз посвећеност квалитету и постпродајним услугама, обезбеђујући повољну цену и директан приступ перформансама.
Представљање производа
| Материјал виљушке | Челик |
| Геарс | Сингле Спеед |
| Вхеел Сизе | 18" 20" 22" |
| Материјал оквира | Челик |
| Кочиони систем | Дисц Браке |
| Остали атрибути | |
| Материјал обода | Алуминијумска легура |
| Траининг Вхеелс | НО |
| Фраме Типе | Тврди оквир (не-задњи амортизер) |
| Место порекла | Хебеи, Кина |
| Бранд Наме | ДАОДЕБАО |
| Број модела | КСАМ-МБТЛТ |
| Форк Суспенсион | НО |
| Бруто тежина | 13,8 кг |
| Нето тежина | 12,3 кг |
| Педал Типе | Обична педала |
| Дужина (м) | 1.2 |
| Капацитет оптерећења | 120кг |
| Назив производа | Дечији планински бицикл / Дечији МТБ бицикл |
| Боја | Бела, ружичаста, црвена, зелена, плава, љубичаста, наранџаста и тако даље |
| Стиле | Популарно |
| Старост | 3-13 година деца |
| Величина | 18" 20" 22" Дечији планински бицикл / дечији МТБ бицикл |
| Тире | Ваздушна гума,гумена цев,2.35,А/В |
| Саддле | Удобан |
| Фраме | Челични материјал |
| цена | фабричка директна цена |
| картон | извоз стандард 5пли |
| Паковање и достава | |
| Детаљи о паковању | Пакет дечијег планинског бицикла: 1 ком/ЦТН (85% СКД / 45% СКД / ЦКД / или по захтеву купца). Јефтини ОЕМ прилагођени дечији МТБ планински бицикли Бицилета за децу/Бицицлета де монтаа МТБ/деца МТБ 20 Поллици 21 Велоцит |
| Суппли Абилити | 10000 комада/комада месечно |


[Сигурне двоструке кочнице и затворени ланац]: Поред ручне кочнице, овај дечији бицикл је дизајниран са кочницом која је погодна за малу децу која немају довољно снаге да ручно контролишу кочницу. У међувремену, затворени штитник ланца може заштитити децу од повреде и обезбедити безбедније окружење за педалирање.


[ Састављање без муке ]: Долазећи са 95% унапред састављених, наш дечији бицикл ће вам требати само неколико корака да га саставите. Штавише, детаљна упутства су укључена за ефикаснију монтажу. Након подешавања седишта и управљача на удобну висину, деца су спремна за вожњу како би уживала у активностима на отвореном.


[Препоручује величину]: бицикл од 14" је погодан за дечаке и девојчице узраста од 3 до 5 година; 16" за од 4 до 7 година; 18" за узраст од 4 до 8 година. Напомена: Измерите ИНСЕАМ детета и упоредите га са ВИСИНОМ СЕДЛА да бисте проверили да ли јахач може да додирне тло.
Popularne oznake: омладински планински бицикл, произвођачи, добављачи, фабрика у Кини
Sledeći: Најбољи Мтб бицикли
Pošalji upit
Можда ти се такође свиђа



